OTESTOVALY JSTE NOVOU ŘADU KÉRASTASE GENESIS. JAK TO DOPADLO?

 

Koncem května jsme vám nabídli jedinečnou možnost otestovat dvě řady nové péče Kérastase Genesis pro jemné a silné vlasy, které mají sklony k padání a lámavosti. Ty byly vyvinuty společně s experty z oblasti dermatologie, výživového poradenství a péče o vlasy a vy jste nám nyní napsaly, jak se vám osvědčily. Pojďte si přečíst autentické recenze, které píše sám život.

 

Kérastase
Info ikona

 

 

Skvělé výrobky s viditelným účinkem již po prvním použití.

 

Řada pro silné vlasy

Silné vlasy je jednoduché zanedbat vzhledem k jejich odolnosti vůči externím vlivům. Hustota silných vlasů však vyžaduje extra péči, která zaručí, že je vlas posilněný a nebude se lámat. Celá testovací sada obsahovala: šamponovou lázeň Bain Nutri – Fortifiant, hloubkovou péči Masque Reconstituant, finální péči Defense Thermique a sérum Anti-Chute Fortifiant. A takto jste byly spokojeny:

Pavla: "Z výrobků jsem nadšená. Takto hladké a vyživené vlasy bez mastícího efektu jsem nikdy neměla. Přestože si vlasy každý den žehlím, pozoruji již po 14 dnech užívání, že se skutečně méně lámou a méně mi padají."

Petra: "Maska hezky uhladí vlas, péče proti zatížení horkem ještě trochu výživí vlasy a hezky uhladí."

Martina: "Šampon a maska mají úžasnou konzistenci, je příjemné s nimi pracovat. Vlasy jsem nechávala volně uschnout nemusela jsem je téměř rozčesávat, což mi ušetřilo velké množství vlasů."

 

Měla jsem pocit, že je o mé vlasy postaráno jako v salonu.

 

 

Kérastase
Info ikona

 

 

Nejvíce mi vyhovoval 'termo-ochranný krém', po kterém se vlasy krásně rozčesávaly a opravdu se nezacuchávaly.

 

Řada pro jemné vlasy

Jemné vlasy mají tendenci ztrácet odolnost a pevnost, a proto mohou být obzvlášť křehké a náchylné na padání. Rutina pro jemné vlasy Genesis nabízí ideální řešení v podobě šetrné a přesto efektivní péče. Celá sada, kterou jste obdžely obsahovala: šamponovou lázeň Bain Hydra – Fortifiant, lehkou péči Fondant Renforcateur, finální péči Defense Thermique a sérum Anti-Chute Fortifiant.

Anna: "Produkty Genesis (konkrétně řada pro jemné vlasy se sklonem k vypadávání) mě velice mile překvapily. Pokožka hlavy mě nesvědila, vlasy šly krásně rozčesat, méně padaly a hrozně se mi líbila vůně všech výrobků - byla úžasná."

Markéta: "Nejlepší z této řady je sérum, vlasy jsou po něm pevnější."

Martina: "Skvělé výrobky! Pro mě nejlepší jaké jsem kdy použila - célá tato řada."