Otestujte s námi novou řadu Kérastase Genesis a užijte si krásné vlasy

 

Připravili jsme pro vás celkem deset balíčku v hodnotě 3300 Kč (pět pro silné a pět pro jemné vlasy), které vám pošleme až domů. Vy tak budete mít jedinečnou šanci vyzkoušet tyto inovativní produkty jako jedni z prvních. Stačí, když vyplníte dotazník níže, my vás vybereme a poté už se jen s námi podělíte za tři až čtyři týdny o své postřehy. Kosmetické testování ještě nikdy nebylo zábavnější a voňavější! Registrace startuje 20.5 a končí 28.5 tak neváhejte! 

Zaujala vás tato možnost? Potom s námi pojďte prozkoumat dvě nové řady produktů Kérastase Genesis podrobněji a zjistěte, která vám lépe vyhovuje. Odpovědět na vaše otázky může i v následujícím videu vlasový specialista David Lucas, který se na vývinu této série podílel společně s výživovou poradkyní Dr. Megan Rossi a doktorkou dermatologie Laurou Scott.

 

 

Řada pro silné vlasy

Silné vlasy je jednoduché zanedbat vzhledem k jejich odolnosti vůči externím vlivům. Hustota silných vlasů však vyžaduje extra péči, která zaručí, že je vlas posilněný a nebude se lámat. Celá sada obsahuje: šamponovou lázeň Bain Nutri – Fortifiant, hloubkovou péči Masque Reconstituant, finální péči Defense Thermique a sérum Anti-Chute Fortifiant.

 

Kérastase
Info ikona

 

Řada pro jemné vlasy

Jemné vlasy mají tendenci ztrácet odolnost a pevnost, a proto mohou být obzvlášť křehké a náchylné na padání. Rutina pro jemné vlasy Genesis nabízí ideální řešení v podobě šetrné a přesto efektivní péče. Celá sada obsahuje: šamponovou lázeň Bain Hydra – Fortifiant, lehkou péči Fondant Renforcateur, finální péči Defense Thermique a sérum Anti-Chute Fortifiant.

 

Kérastase
Info ikona

 

Padají vám vlasy? Pojďte otestovat novou řadu KÉRASTASE GENESIS! K testování se přihlásíte prostřednictvím jednoho z formulářů níže. Vyberte si ten, který nejvíce sedí kvalitě vašich vlasů. Volit můžete ze dvou variant - jemné a silné vlasy.

Registrace na testování pro SILNÉ VLASY

Pokud se chcete zúčastnit testování pro silné vlasy, registrujte se prostřednictvím formuláře REGISTRACE PRO SILNÉ VLASY.

Registrace na testování pro JEMNÉ VLASY

Pokud se chcete zúčastnit testování pro jemné vlasy, registrujte se prostřednictvím formuláře REGISTRACE PRO JEMNÉ VLASY