Dopřejte si výkon, eleganci a rychlost. Bez kompromisů a kdykoliv!

Ať už se řadíte mezi zapálené studenty, potřebujete špičkový počítač ke své práci, nebo jste aktivní playerka, produkty z řady Microsoft Surface vás prostě nadchnou. Nabídka je přitom pestrá — mezi nejzářnější přírůstky rodiny Surface patří malé i velké tablety s odnímatelnou klávesnicí, klasické laptopy s dotykovou obrazovkou, ale i stylové příslušenství zahrnující klávesnice, myši, kreativní pera, sluchátka nebo speciální ovladač pro kreativce, dýdžeje či architekty s názvem Surface Dial. Od konce února letošního roku jsou v České republice k mání také nejvýkonnější počítače z nejnovější generace zařízení Microsoft Surface, které byly vyvíjeny s ohledem na Windows 11. Není vám lhostejná udržitelnost? Všechny přístroje se vyrábí s minimální spotřebou energie, za použití recyklovatelných materiálů, s maximálním ohledem k přírodě.

 

Microsoft Surface gg
Info ikona

 

Designová lahůdka, která nabízí to nejlepší z tabletu i notebooku

Je libo tablet, nebo notebook? Vývojáři v Microsoftu si řekli, že půjdou po každičkém detailu a vytvoří zařízení, které má duši, nekompromisní výkon a ohromující dotykový displej. Surface Pro 8 je tenký a lehoučký tablet s polohovatelným stojanem, díky kterému se práce stane zábavou, ať už jste kdekoliv – u stolu, na pohovce nebo venku na lavičce či v trávě. Nejnovější procesory Intel, dostatek paměti a rychlé SSD úložiště poskytují výkon, který byste od lehkého a mobilního zařízení určitě nečekali. Drobnosti, jako je senzor okolního světla, akcelerometr, gyroskop a magnetometr již jen zintenzivní důraz na detail. Vše je zabaleno do elegantního designu, poctivého řemeslného zpracování a doplněno nejnovějšími Windows 11.

 

Microsoft Surface gg
Info ikona

 

Skvost pro ty nejnáročnější

Neskutečně výkonné a flexibilní zařízení. To je nové Surface Laptop Studio, vrchol inovativního přístupu, jímž je Microsoft známý už řadu let. Technologicky nejvyspělejší mladší, i když trochu „větší bráška“ překvapí především pojetím svého těla, jaké přináší doslova revoluci na poli notebooků. Displej je samozřejmě dotykový, a to díky obrazovkám PixelSense™, s kterými získáte dechberoucí obraz. Samotné tělo Surface Laptop Studia se dá neotřelým, ale současně praktickým způsobem, polohovat. Kde všude tenhle vynález najde uplatnění? Je jen na vás, jestli ho pasujete na plnohodnotného parťáka při práci, anebo k němu připojíte ovladač Xboxu (a díky zabudované grafické kartě NVIDIA Ampere RTX) a pustíte se v jeho společnosti dohraní. Další možnost? Po nastavení displeje do polohy studia můžete vytáhnout z přihrádky pod klávesnicí pero a začít si dělat poznámky, náčrtky nebo malovat. Aktivní pero Surface Slim Pen 2 přináší haptickou odezvu a díky jemným vibracím při tažení pera po dotykové obrazovce budete mít pocit, jako byste psala na papír. Kreativitě se meze nekladou! Více informací najdete na  www.surfaceprotebe.cz.

 

Microsoft
Info ikona