Oslavte Den Země s Foamie

Naštěstí spotřebitelské chování se pomalu, ale jistě mění. Stále více lidí se například zbavuje igelitového sáčku u pokladny v supermarketu a pije kávu s sebou z opakovaně použitelného kelímku místo jednorázového plastového. Při nákupu kosmetických produktů je tedy přirozené se na ně podívat blíže. Tuhé přípravky pro péči o vlasy a tělo nahrazují tekuté šampony, sprchové gely a další kosmetiku. Jejich používáním ušetříte nejen vodu, ale také spoustu CO2 – protože menší rozměry produktů jednoduše zabírají méně místa při přepravě. Vnější obal je pouze z papíru, bez zbytečných plastů.

 

FOAMIE

 

Příjemná změna ve vaší koupelně

Přidejte se k Foamie a oslavte Den Země (22. dubna) bezplastovou revolucí ve vaší koupelně! FOAMIE splňuje všechny požadavky na život bez plastů a hodí se pro každý typ pleti a vlasů. Sortiment zahrnuje tuhé šampony, tuhé kondicionéry, tuhé sprchové přípravky, tuhé čisticí syndety na obličej, tuhá tělová másla, tuhou dětskou péči, tuhé šampony pro psy a suché šampony – a to vše v široké škále vůní. Jeden tuhý produkt Foamie nahradí zhruba dvě láhve běžných tekutých produktů, a navíc šetří nejen plasty, ale i přes 80 % vody! Všechny produkty jsou snadno biologicky rozložitelné a certifikovány PETA.

 

Výhody tuhých produktů

Foamie inspiruje ke změně kosmetické rutiny díky ekologickým řešením, která fungují – produkty Foamie mají neuvěřitelnou vůni, jsou dlouhodobě dobrá pro pokožku a vlasy a jejich používání je zábavné. Aby toho bylo dosaženo, Foamie se ve svém sortimentu vyhýbá následujícím složkám: mikroplasty, mýdlo, sulfáty, silikony, lilial, živočišné složky, plasty v jakékoli podobě. Značka podporuje neziskové organizace a čištění životního prostředí.

 

FOAMIE

 

Blahodárné ingredience a šikovné použití

Tuhé přípravky Foamie obsahují za studena lisovaný syntetický detergent a extrémně koncentrované a účinné složení s obsahem přírodních ingrediencí. Navíc nebyly testovány na zvířatech. Dále jsou všechny produkty vybavené bavlněnou šňůrkou na zavěšení, která usnadňuje jejich skladování. Speciální tvar a ergonomický design tuhých přípravků Foamie poskytuje masážní efekt, zaručuje snadnou manipulaci a ten nejpříjemnější zážitek ze sprchování.

Produkty seženete v drogeriích DM nebo Rossmann a v online parfumeriích a e-shopech s kosmetikou.


 

FOAMIE