Zažijte nespoutané léto se šperky APART

 

V hlavní roli barvy

Zajímá vás, co je právě v módě? Odpověď je jasná – barvy! To potvrzuje i nová kampaň klenotnictví APART, v níž jsou modelky stylizovány do pestrých outfitů, které byly trefně doplněny barevnými šperky. Právě kolekce Colours přináší nejširší výběr stříbrných, pozlacených a zlatých doplňků s neobyčejnými vzory a barevnými drahokamy, díky kterým se stanete nepřehlédnutelná.

 

Letní šperky APART
Info ikona

 

Symbolika na prvním místě

Není divu, že šperky se skrytou symbolikou patří mezi nejoblíbenější. Pozitivní energii a štěstí chce mít ve svém životě přece každý. V kombinaci s barevnými detaily vytváří stylové doplňky, které vzbuzují obdiv. Mezi bestsellery patří například motiv měsíce, slunce, jin a jang nebo harmonický tvar lotosového květu. Jak už vyplývá z názvu, ty nejkouzelnější šperky najdete v kolekci Magic Moments. Ženy, které mají rády jemné formy, ocení šperky s nekonečnem nebo motýlem. K dispozici jsou v různých provedeních, včetně variant s luxusními diamanty.

 

Kolekce šperků APART
Info ikona

 

Vsaďte na eleganci a romantický look

Letní dovolená nabízí tolik romantických míst i výjimečných zážitků. Pokud chcete navodit příjemnou atmosféru a nechat vyniknout svou přirozenou krásu, sáhněte po půvabných květinových vzorech nebo motivu rozkošného kolibříka. Ani s perlami však neuděláte chybu. V módním světě totiž patří dlouhodobě ke stálicím. V kolekcích APART  jsou perlové šperky dostupné v klasických i moderních podobách s řetízkovými prvky.

 

Šperky od značky APART
Info ikona

 

Nebojte se experimentovat

Jste milovnicí boho stylu a výrazných kousků? Potom se vám určitě budou líbit ažurové vzory, které se ve formě ozdobných náhrdelníků a náušnic skvěle hodí k letním maxi šatům. Stylisté značky APART také často kombinují různé druhy šperků. Vznikají tak velmi zajímavé a originální soupravy. Nebojte se to vyzkoušet také! Zapojte svou fantazii a vytvořte si nevšední sadu šperků, která upoutá pozornost vašeho okolí.

 

Šperky pro letní dovolenou APART
Info ikona
Měření