Dárky, které dodají Vánocům výjimečný třpyt

 

Inspirujte se nejkrásnějšími dárky od značky APART, které promění Vánoce ve třpytivou pohádku.

 

Diamantová záře

Nezáleží na věku ani módním stylu – s diamanty neuděláte chybu nikdy! Jejich dokonalost a krása nás fascinuje již stovky let. Navíc jsou označovány za nejlepšího přítele žen.

V APARTu najdete široký výběr šperků s diamanty, včetně nádherných souprav a jedinečné kolekce Your Diamond Story, která obsahuje ty nejluxusnější kousky. Dopřejte tento přepych i svým blízkým a překvapte je neobyčejným dárkem s diamantovým třpytem, který promění letošní svátky v nezapomenutelné.

 

Vánoční kolekce šperků APART
Info ikona

 

Kouzlo barevných drahokamů

Stejně jako se města v zimě zaplní vánoční výzdobou s barevnými světýlky, tak i šperky mohou dostat svůj  pestrobarevný kabátek v podobě zirkonů, safírů, smaragdů, rubínů, topazů, tanzanitů, citrínů nebo ametystů. Doplňky s těmito nádhernými drahokamy bezpochyby vykouzlí každému úsměv na tváři.

 

Vánoční kolekce APART
Info ikona

 

Zlaté a stříbrné odlesky

Mladší generaci potěšíte stříbrnými šperky s nadčasovým designem, které se dají sladit s jakýmkoliv outfitem. V nabídce jsou různé vzory s populárními motivy i krásnými drahokamy.

Naopak mamince nebo babičce můžete nadělit „starou dobrou klasiku“ – šperk z bílého nebo žlutého zlata, který v sobě ponese nezlomné pouto, které mezi vámi je.

 

Vánoční kolekce APART
Info ikona

 

Elegantní perly

Perly a ženy patří mezi to nejkrásnější, co příroda stvořila. Napříč všemi věkovými skupinami je každý miluje. Dají se jednoduše nosit kamkoliv — do školy nebo práce, ven s přáteli, ale i na významné události a oslavy. Tento elegantní a nadčasový kousek nesmí tedy pod stromečkem v žádném případě chybět!

 

Vánoční kolekce APART
Info ikona

 

Hvězdná noc

Říká se, že za svitu měsíce se splní i to nejtajnější přání. Věříte tomu? Pokud ne, tak letos o Vánocích splňte přání alespoň svým blízkým. Darujte šperk s nádherným motivem měsíce nebo hvězdiček, který se hodí nejen na celou sváteční sezonu, ale také jako originální doplněk na příští rok.

 

Vánoční kolekce šperků APART
Info ikona

 

Nekonečná láska

Nekonečno je považováno za symbol věčné lásky a přátelství. Proto je šperk s motivem ležaté osmičky perfektní dárek pro maminku, dceru nebo třeba nejlepší kamarádku. V nabídce značky APART ho najdete ve zlatém i stříbrném provedení, včetně variant se třpytivými drahokamy.

Srdíčko je důkaz upřímné lásky. V podobě krásných náušnic, náhrdelníku nebo náramku s ním můžete pod stromečkem oslnit svou drahou polovičku a vyjádřit tak své upřímné city.

 

Vánoční kolekce APART
Info ikona

 

Inspirujte se nejkrásnějšími dárky od značky APART, které promění Vánoce ve třpytivou pohádku.

 

APART vám přeje ty nejtřpytivější Vánoce!

 

Vánoční kolekce APART
Info ikona