Luxus si může dopřát každý

Dekorace

Dekorace jsou perfektním nástrojem k oživení a zútulnění interiéru. Je však důležité to s nimi nepřehánět, protože pak byste mohli docílit úplně jiného výsledku. Minimálně je stačí sladit do jedné barvy nebo materiálu. V současné době udává trend jednoduchost, čistota a minimalismus.

 

Přeneste kousek přírody i k sobě domů

Místnost můžete osvěžit například nástěnnými květináči. Zasaďte si do nich netradičně známou pokojovku – Tchýniny jazyky, jsou nenáročné a na stěně budou vypadat originálně.

 

Nástěnný květináč

Nástěnný květináč, 655 Kč

Závěsný květináč

Závěsný květináč, 499 Kč

 

Dřevo, kámen nebo i beton je další prvek, který by měl doplňovat váš domov. Ve formě designového a moderního kousku, jako je třeba odkládací stolek, rozhodně nešlápnete vedle.

Odkládací stolek z betonu

Odkládací stolek z betonu, 1390 Kč

Odkládací stolek ze dřeva

Odkládací stolek ze dřeva, 1599 Kč

 

Designové kousky

Závěsné křeslo

Opravdu originálním a moderním kouskem, který můžete mít doma, je závěsné křeslo. Pokud si chcete užít pohodlí a blízkosti vaší rodiny, pověste ho do obývacího pokoje. Uvidíte, že se pro vás večery stanou nejoblíbenější částí dne. Jestliže si ale chcete dopřát chvíli jen sami pro sebe, zavěste ho třeba na terasu, uvařte si kávu a zasněte se při západu slunce.

Závěsné křeslo

Závěsné křeslo, 1490 Kč

Houpací síť

Houpací síť , 999 Kč

 

Konferenční stůl

Zajímavý vzhled interiéru vyladí i moderní konferenční stůl. Na největším českém vyhledávači nábytku, na FAVI.cz, jsme pro vás našli tento set konferenčních stolů. Mají odlišnou velikost, takže se dají poskládat pod sebe, a tak můžete ušetřit místo, když bude třeba. Najdete zde ale i jiné luxusní stoly a za skvělé ceny. Tak rozhodně mrkněte a určitě si vyberete to, co vás bude bavit.

Stolek Auxiliar

Set stolů, 1075 Kč

 

Stylové osvětlení

I osvětlení dokáže změnit celkový vzhled pokoje. Promyslete si, jestli zakoupíte volně stojící lampu nebo vyměníte závěsné stínidlo. I zde platí, že v jednoduchosti je krása, proto si vybírejte převážně dřevěná nebo papírová svítidla. Vypadají noblesně a ani tady nemusíte mít hluboko do kapsy.

Nordlux Chino 1 032 Kč, Kremové stropní svítidlo Kasmir Tirol 819 Kč, Lampa Assymetric 1 268 Kč

Nordlux Chino, 1032 Kč, kremové stropní svítidlo Kasmir Tirol, 819 Kč, Lampa Assymetric 1268 Kč

Postačí tedy pozměnit jen pár malých drobností, nebo pořídit jeden výrazný kus nábytku a vaše osobité bydlení je na světě. Jak jednoduché, že? Inspirujte se na stránce: https://favi.cz/.