Nová česká kabelka LOVELILI přináší do klasiky spontánnost a svobodu

Designérka Lili Řeháková představila svoji autorskou značku, jejíž hlavní esencí je nadčasový design, unikátní střihy a bezpodmínečná kvalita. Značka klade důraz zejména na vysoce prémiové materiály, a to nejen kůže, ale také komponentů a velkorysé zpracování. Kabelky se vyrábí ve stejné dílně, kde se rodí díla značek jako Balenciaga, D&G či Victoria Beckham a všechny kabelky mají certifikát kvality přímo od výrobce, což u české produkce nenajdeme.

 

LOVELILI

 

Příprava první kolekce trvala tři roky. Lili Řeháková podrobně mapovala trh, dodavatele, trendy a vývoj chování zákazníků v Čechách. Designérka si pečlivě vybírá materiály včetně komponentů, pravidelně navštěvuje výrobní závody a pečlivě monitoruje výrobu kabelek. Podařilo se jí navázat spolupráci s dílnou, která má historii nejlepší výroby na světě.

„Fakt, že šijeme ve Florencii, na stejném místě jako značky Dolce &Gabana, Balanciaga nebo Victorie Beckham, vnímám jako velkou devizu a zároveň obrovské štěstí. Na své cestě jsem pochopila, že jediná správná cesta je jít cestou té nejvyšší kvality, tam kde vyrábějí ti nejlepší na trhu. Další nezbytností je obklopit se profesionály a nechat si poradit,“ říká Lili Řeháková. 


 

LOVELILI

 

Jako malé poděkování Itálii je vzdán hold v podobě názvů jednotlivých modelů. Kolekce nesou názvy význačných italských jmen jako např. Olivia, Stella, Valerie a jsou rozděleny do tří kategorií podle své velikosti a příslušnosti k nositelce: Mini (mladá dívka), Donna (žena), Regina (královna). 

„Naše zákaznice jsou ženy, které upřednostňují zejména vysokou kvalitu, trvalou hodnotu, propracovanost, praktičnost, univerzálnost (všechny naše modely jsou all day/all night) a ženskost. Ženy, které vědí, co chtějí, vyžadují pro sebe jen to nejlepší a to očekávají také od okolí a produktů, nepotrpí si na okázalost a příslušnost k předem definované skupině. Touhu těchto žen po tichém luxusu 100% naplňujeme,“ dodává Lili Řeháková.

 

LOVELILI

 

Butik LOVELILI naleznete na adrese Rytířská 11, Praha. Více informací najdete na www.lovelili.cz.