Šperky královské rodiny, které mohou zdobit i vás

Britská královská rodina se vždy těšila velké pozornosti nejen kvůli svému významu, ale také kvůli svému vkusu v oblasti módy a šperků. Samotná královna Alžběta II. byla známá svým vkusem a citem pro detaily, vlastnila nádherné luxusní šperky, mezi které patřili diamantové náhrdelníky, brože ale i vzácné perly, které dostala jako svatební dárek od svého otce, krále Jiřího VI. Ty milovala a nosila celý život.

Celý svět pozoruje velkolepou událost, korunovaci nového britského panovníka, která se nyní odehrává po mnoha dlouhých desetiletích od korunovace Alžběty II.

Čím se ozdobí královna choť Camilla? A módní ikona Kate, princezna z Walesu? Velkolepá podívaná, kterou si nenechají ujít ani milovníci módy a šperků, je tu.

Módní ikona

Jednou z nejvýraznějších a nejznámějších členek královské rodiny, které se staly módními ikonami, byla určitě princezna Diana. Její vkus a styl se stal inspirací pro mnoho lidí po celém světě. Princezna Diana si oblíbila jednoduché a elegantní šperky, jako jsou například perlové náušnice, diamantové náhrdelníky a brože. Mezi její nejznámější šperky patří safírový zásnubní prsten, který je doslova legendární. Dal vzniknout i stejnojmenné kolekci „Diana“ české klenotnické značky ALO diamonds. Bílé diamanty lemují už nejen safíry, ale i další z nejcennějších drahokamů světa jako rubíny nebo smaragdy.

Nový idol

V současnosti je jednou z nejvýraznějších členek královské rodiny princezna Kate. Její vkus a styl je velmi oblíbený mezi ženami po celém světě a mnohé z jejích outfitů a šperků se staly ikonickými. Princezna z Walesu nosí kromě zmíněného safírového prstenu, který dostala od prince Williama, působivé, ale přesto jednoduché a velmi elegantní šperky. Vždy umí skvěle zvolit náušnice, které dávají vyniknout byť jednoduchému outfitu, dokonale upravenému účesu a líčení. Miluje perlové náušnice, náramky a náhrdelníky, které se hodí na slavnostní události, ale umí je vynést i na denní nošení v moderním fresh stylu. Vybrat ty pravé šperky jako dokonalý doplněk, na to má Kate opravdu cit a talent.

Inspirujte se

Luxusní a nádherné šperky jsou nedílnou součástí královské sbírky a jsou symbolem krásy a elegance, předmětem zájmu a obdivu. Ať už preferujete diamanty, perly nebo jiné vzácné drahokamy, v královské sbírce najdete šperk pro každou příležitost, tak jako i v nabídce českého klenotnictví ALO diamonds. Bohatou sbírku perel světově proslulých značek jako Mikimoto, které nosí i britská královská rodina, najdete rodinném klenotnictví Halada, které právě světové značky zastupuje. Aktuálně se chystají u příležitosti 45. výročí HALADA proslulé Perlové týdny, na kterých si vybere každý milovník perel podle svého stylu. A nechybí ani šperky pro muže podle stále sílícího nového trendu. Přijďte se i vy inspirovat a pořídit šperk v královském stylu, který podtrhne vaši osobnost.

Inspirujte se v galerii šperky značek ALO diamonds a HALADA.