Kolekce, které hřejivě inspirují. Vyhrajte ikonickou kabelku!

 

Kolekce TWINSET Milano

Vlajkovou nabídkou luxusního módního domu TWINSET je tradičně jeho vlastní kolekce. Ta nejnovější nese název TWINSET Milano a charakterizují ji dvě slova: transformace a evoluce. Z jednotlivých modelů vyzařuje ženskot, hřejivá intimita a elegance. Zachumlat se můžete do kašmírových nebo mohérových svetrů, kardiganů, ale pro celodenní nošení je k mání i denim. Na slavnostní příležitosti nebo i do byznys šatníku se hodí celokolové plisé sukně, zatímco romantické šaty s volánky potěší všechny milovnice romantického stylu. Pro více inspirace zabruste na Instagram Twinset Praha. Značku Twinset objevíte i tady. A soutěž o ikonickou kabelku z portfolia značky najdete na samém konci článku.

 

TWINSET MILANO
Info ikona

 

Pro koho je oděvní řada ACTITUDE určená?

Osm přídavných jmen: AKČNÍ, CHARISMATIČTÍ, TRVALÍ, IKONIČTÍ, TRENDY, UNIKÁTNÍ, DYNAMIČTÍ A ELEGANTNÍ. Ta všechna slova charakterizují všechny, kteří oděvní značku ACTITUDE nosí a milují. Nová kolekce ACTITUDE má ale ještě jeden cíl — je určená pro ženy, které vyznávají svobodu a umějí se životu postavit čelem.

 

Kontrast flitrů a neutrálních tónů

Toužíte se v chladných dnech ohřát, a přesto působit elegantně? Kvazi-roláky ve světélkujících barvách či žebrované pletené svetry z kašmírové směsové vlny vám to umožní a ještě dodají vaší siluetě dynamický náboj! Klasický styl kolekce zachycují strukturované linie, které zdobí flitrová výšivka. Příkladem jsou přiléhavé sametové šaty s ikonickým A.

 

 

Actitude
Info ikona

 

Variace na jeden model

Jelikož si současný životní styl žádá hlavně pohodlí a univerzálnost, v nové kolekci ACTITUDE jsou i kousky, s kterými si můžete pohrát a mixovat je dle aktuální nálady. Ať už se rozhodnete pro kalhotový kostým v pánském stylu, midi sukni v jemném ladění a top z příjemného materiálu, pokaždé budete působit jedinečně.

 

ACTITUDE
Info ikona

Denim je věčný, a přesto hravý

ACTITUDE představuje také cestu ke znovuobjevení a reinterpretaci džín, proto její tvůrci čerpali inspiraci ze 70., 80., ale i 90. let. Džínovina je zastoupena v různých podobácha stupňu sepranosti tak, aby výrazně umocnila celkový vzhled a umožnila vzájemnou kombinovatelnost. Nadčasový denim objevíte samozřejmě i v kolekci TWINSET Milano.

 

TWINSET Milano
Info ikona

 

Vyhrajte ikonickou kabelku TWINSET

 

TWINSET MILANO
Info ikona

 

Aby byl outfit kompletní, vyžaduje i správně zvolené doplňky. Spojujícím prvkem všech doplňků z nové kolekce TWINSET Milano, je nepřehlédnutelné logo s písmenem T, které ohraničuje nápadný ovál. Jednu z kabelek (viz fotografie výše), které tímto designem oplývají, můžete právě teď VYHRÁT. Jak se zapojit do soutěže? Vyplněním tohoto formuláře a zodpovězením otázky: Na jaké adrese sídlí v Praze butik TWINSET?