Pusťte si k tělu drahokamy, ze kterých sálá přepych i energie

Drahé kameny vznikaly miliony let a nejsou jen úžasným divem přírody, ale mohou pozitivně ovlivnit naše tělo, mysl i duši, dokonce mít až léčivé účinky. Ametyst je kamenem očisty a přináší harmonii, citrín dodává odvahu, růženín je kámen lásky a smaragd podporuje rodinnou pohodu. Jejich nošení má mnohem větší efekt než jen obdivné pohledy lidí. Kameny můžete vybírat nejen podle účinků, ale také podle znamení zvěrokruhu nebo jednoduše podle preference barvy. Barvy samy o sobě přinášejí radost do života, proto je na čase doplnit svou šperkovnici barevnými drahokamy, které se dají snadno kombinovat s ostatními šperky! Kteří adepti na parádu budou pro vás ti praví?

Pod kouzlem ametystu

Ametyst je zbarven do odstínů fialové, například světlejší Brazil nebo tmavší African. Ve zvěrokruhu je nejčastěji přiřazován rybám, střelci a Panně. Má ochrannou sílu a zahání stres, strach a zlobu. Do života vnáší optimismus, posiluje lásku a věrnost.  

Prsten s ametystem od ALOve

Růženín jako stylový šperk (i) dnešní doby

Růženín má růžovou barvu a skvěle ladí jak s bílým, tak i s růžovým a žlutým zlatem. Ztělesňuje nesobeckou a andělskou lásku, otevírá srdce a smysly všemu krásnému. Vhodný je pro znamení Býka, dodá mu velkorysost a ochranu, naopak Váhy růženín zklidní a dodá jim radost do života. 

Náušnice s růženínem ALOve

Barvy a drahokamy, kterými hýří celá kolekce Bonbons

Unikátní kombinace přírodních drahokamů s 14k bílým, růžovým nebo žlutým zlatem vás okouzlí na první pohled. V kolekci naleznete náušnice na denní nošení, prsteny všech tvarů a barev, ale také přívěsky s drahokamy doplněné diamanty. Ochraňte svou auru mocnými kameny nebo pozdvihněte váš outfit zářivým barevným šperkem. 

Náhrdelník ALOve

O značce ALOve

Značka ALOve je mladší sestrou ALO diamonds, která přináší moderní, trendy a neokoukané šperky pro sebevědomé ženy a dívky. Každý šperk je navržený a ručně vyrobený šperkaři, kteří jsou mistry v oboru. Originální zpracování a dokonalý brus diamantů a drahých kamenů dělají z každého šperku jedinečný kousek.

Prsten ALOve
Měření
Nemůžete se nabažit opojnými barvami drahokamů z kolekce Bonbons? Uspokojte svůj zrak v galerii.