Šperky a hodinky, se kterými zabodujete nejen v práci

Byznys outfit si žádá i správné hodinky

Přemýšlíte, v čem vyrazíte na pracovní schůzku? Šaty či kostýmek s lodičkami jsou samozřejmostí, ale nezapomeňte také na ty správné doplňky! Jestliže chcete docílit elegantního vzhledu, sáhněte po hodinkách s ocelovým či koženým páskem ve stříbrné nebo zlaté barvě. V nabídce jsou například modely od značek Albert Riele, Aztorin, Elixa nebo Bergstern.

Šperky APART
Info ikona

Hodinky můžete jednoduše sladit i s dalšími šperky. V Apartu najdete zlaté a stříbrné náušnice, náramky, prstýnky, přívěsky a náhrdelníky, ze kterých můžete vytvořit okouzlující soupravy. Skvělé jsou šperky zdobené třpytivými zirkony, safíry, tanzanity, topazy, perlami nebo luxusními diamanty, se kterými skutečně zazáříte.

A co třeba ozvláštnit svůj outfit broží? Určitě bude mít u kolegů i obchodních partnerů úspěch.

APART ŠPERKY DO PRÁCE
Info ikona

Gentleman v každé situaci

Pokud chcete svého partnera překvapit něčím hezkým, věnujte mu pánský šperk a hodinky, bez kterých se žádný elegantní muž neobejde.

Je mýtus, že šperky nosí pouze ženy. Správně zvolený náramek, náhrdelník, či prsten dokáže podtrhnout charisma a osobitý styl každého muže. Značka Aztorin přináší nevšední pánské šperky z oceli. V nabídce jsou jak nadčasové, tak i extravagantní kousky.

Spousta mužů dodržuje v zaměstnání dresscode, jehož součástí jsou manžetové knoflíčky, které v Apartu naleznete hned v několika ocelových i zlatých variantách. Některé z nich jsou dokonce ozdobeny zirkony nebo diamanty. Dalším nepostradatelným doplňkem je spona na bankovky, díky které budete mít peníze stále pod kontrolou.

APART
Info ikona

Apart nabízí také široký výběr hodinek světových značek jako jsou Albert Riele, AM:PM, Aztorin, Bergstern, Timex či Maserati, které propojují dokonalou kvalitu, originální design a užitečné funkce. Módním a zároveň praktickým doplňkem jsou chytré hodinky od značky Garmin, které umožňují číst SMS, telefonovat či provádět platby, což ocení každý zaneprázdněný manager. Navíc spousta modelů disponuje sportovními režimy, navigací a monitoringem zdravotního stavu.

Měření