Zasnění v uměleckém ateliéru

 

Itálie je po celá staletí středobodem umění a krásy, proto není divu, že značka Intimissimi, která sídlí v malebném městečku Verona, zasadila uměleckého ducha i do své nové kampaně Fashion Corsetry. S dokonalým estetickým vkusem!

Bělostná romantika i elegantní smyslnost

Romantické a sofistikované sady, jako jsou ty z řady Made in Heaven okouzlí svými vyšívanými květinovými kyticemi, půvabem 60. let a neskutečně měkkými krajkovými ozdobami. Máte raději odvážnější styl? Podprsenka a kalhotky z řady Sensual Feminity vyjadřují smyslnost a ženskost. Čistota se přitom kontrastně střídá s průhlednou krajkou a křižováním, které zvýrazňuje siluetu.

 

Fashion Corsetry od Intimissimi
Info ikona

 

Křehkost a záře jantaru

Řada Sweet Tepmtation nabízí dokonalé spojení pohodlí a svádění. Jemná květinová krajka v neobvyklém odstínu se snoubí s velmi lehkým mikrovláknem. Milujete eleganci černé? I tu si můžete prostřednictvím této kolekce dopřát.

 

Fashion Corsetry od Intimissimi
Info ikona

 

Květinovo-krajkové pohlazení

Máte již své oblíbené kousky od Intimissimi? Klidně u nich zůstaňte. V aktuálním portfoliu Intimissimi objevíte i ikonickou řadu Pretty Flowers. Teď se však prezentuje v trochu jiném světle: Jemná béžová a slonovinová barva jsou ztělesněním lehké svěžesti a hodí se pro všechny příležitosti. Nicméně kousky můžete pořídit i v klasické černé.

 

Fashion Corsestry
Info ikona

 

Chcete se zasnít a nasát atmosféru kampaně? Podívejte se na video kampaně.

 

Všechny kolekce jsou k dostání v kamenných prodejnách Intimissimi nebo na e-shopu. Intimissimi je jako kaleidoskop, který svým spektrem nadchne každého. Proto nedávno značka rozšířila svoji nabídku podprsenek. Její zákaznice tak mohou vybírat nejen z obrovské nabídky střihů, ale nově také i mezi košíčky od A do F.