Nekonečno šperků, nekonečno možností

Ženy jsou skvělé manželky, maminky, ale i kamarádky, a proto se jim sluší poděkovat. Nejkrásnější jsou vždy, když se cítí šťastné, spokojené a sebevědomé. Za každých okolností. Pomáhá jim v tom i osobitý úsměv, který vykouzlí na tváři například nádherný šperk. Ten totiž přirozený ženský půvab podtrhne ještě více. Značka Apart je tady od toho, aby vám pomohla s výběrem toho nejvhodnějšího doplňku! Rozmanitá nabídka uspokojí i ty nejnáročnější, protože obsahuje stovky šperků s různými motivy. Stačí si vybrat.

„Nekonečné“ novinky od Apart se dají darovat například k nadcházejícímu Mezinárodnímu dni žen a jejich skrytý význam okouzlí každého. Je to symbol nikdy nekončící lásky, síly, věrnosti a pevného pouta. Ležatá osmička má také význam opětovného návratu k začátku a opakujícího se koloběhu života. Je to jednoduše odraz každé ženy, který přesně vystihuje její vlastnosti. Nekonečno navíc přináší štěstí. Ukrývá v sobě totiž dualitu, která se vzájemně doplňuje a tvoří tak dokonalý celek. Velmi často se proto tyto šperky stávají osobním talismanem, který ochraňuje a pomáhá navodit pozitivní myšlení. Věřte, že nic nepotěší víc, než krásný náramek či náhrdelník pro štěstí!

Symbol nekonečna se v nabídce Apart objevuje hned v několika provedeních. Můžete volit mezi stříbrnými, zlatými, ocelovými či bronzovými šperky. Nádherné prstýnky, náušnice, náramky, náhrdelníky nebo přívěsky si okamžitě zamilujete. Spousta z nich je zdobena zirkony nebo diamanty, což dělá z těchto šperků nepřehlédnutelný doplněk.

Dárek s příběhem

Milujete šperky s příběhem? Potom je pro vás ideální kolekce Magic Moments, která je plná krásných kousků, jenž v sobě ukrývají symboliku. Nechte se vtáhnout do éterického světa, kde má každý šperk svůj vlastní význam. Obsahuje také velké množství talismanů přinášejících štěstí, lásku i zdraví. Jestliže chcete věnovat šperk, který bude připomínat sílu a ambice každé ženy, tak déle neváhejte a sáhněte po symbolu nekonečna, který zde najdete v mnoha kouzelných variantách.

Pokud se rozhodnete pořídit si náramek nebo zkrášlit ten stávající, potom určitě nepřehlédněte kolekce Charms a Beads. Najdete v nich spoustu přívěsků a korálků, které jej promění v neobyčejný šperk. Je zábava vytvářet nejrůznější kombinace a originální komplety, které nikdo jiný nemá.

Zlato-stříbrná kombinace

Duet zlata či stříbra s různobarevnými provázky nabízí kolekce Fun Fun, která připravila mnoho hravých náramků, které jsou trendy a nadčasové. Lze je totiž nosit každý den a lehce zkombinovat s jakýmkoli outfitem. Tento pestrobarevný doplněk rozzáří každý váš den.

La Donna se nese ve znamení dechberoucího propojení zlatých a stříbrných šperků s kontrastními zirkony a acháty. Tyto překrásné náramky, náušnice a náhrdelníky dokáží vyjádřit, jak je pro vás daná osoba skutečně důležitá. Každý pohled na tento šperk dodává sebejistotu a sílu, což bude každá žena milovat.

Kolekce plná radosti

Křemen, achát nebo třeba sodalit spolu se zlatým přívěskem posetým diamanty tvoří neobvyklé kombinace, jež zdobí náramky v kolekci Joy. Originální provedení, překrásné barvy i spousta skryté symboliky – takový dárek je sázkou na jistotu.

Ženy si zaslouží být obdivovány a milovány. Právě pro ně Apart připravil speciální kolekci Love Love. Najdete v ní šperky jak jinak než s motivem lásky.Ta se nikdy neokouká.

Jestliže máte ve svém okolí ženu, které si skutečně vážíte a moc pro vás znamená, nezapomeňte jí to připomenout nejen na Mezinárodní den žen, který je 8. března, ale dělejte to každý den!

EBC promo