Nové objekty touhy: TOP kousky z podzimní kolekce APART

Přeneste se s námi do Madridu. Hlavní město Španělska není známé jen pro svou nádhernou architekturu, skvělé jídlo a trendy design. Tato energetická metropole se stala dějištěm focení nové kampaně šperkařské značky Apart

Madrid je úžasné město, ve kterém se krásné památky snoubí s moderními budovami obchodních center, parky topící se v zeleni, úžasnými muzei, galeriemi a kouzelnými kavárnami. Podmaňující atmosféra fiesty, velkoměstský prostor sluncem zalitého Madridu je jedno z míst, které je ideální pro plánování krátké velkoměstské přestávky. Právě o tom vypráví focení značky Apart – o moderní ženě plné života, která zbožňuje cestování, ráda poznává nová místa a vstřebává jejich výjimečnou atmosféru. O ženě, která vybírá útulný, stylový hotel v centru, aby jí bylo to nejvýznamnější z města na dosah ruky. Taková je hrdinka focení Apart, která se postavila před objektiv fotografa Marcina Tyszki, ambasadorka značky Kasia Szklarczyk.

Apart

Hrdinka podzimního focení Apart se dokonale pohybuje v aktuálních trendech. Proto na snímcích najdeme samozřejmě i nejžhavější šperkařské vzory a detaily navazující na antické mince. Jsou to zlaté a stříbrné řetízky s různými tloušťkami zapletení a množstvím kuliček, které dodávají překvapivý efekt. Na straně druhé se nachází jemná perleť z kolekce Perla Specjale a minimalistické kuličky. V podzimním vydání šperkařských trendů nemohly chybět ani barvy – intenzivní důraz na černou z řady La Donna a barevné kompozice z nové tváře kolekce Magic Crystals.

Které kousky jsme si zamilovali my v redakci ELLE?

A kde nádherné moderní i tradiční šperky APART koupíte? 

Podívejte se na seznam obchodů, které se nacházejí po celé České republice. 

Více info ZDE.

EBC promo