Perfektní postava do plavek? Víme, jak na to!

Čas na pevnější a lépe tvarovanou pokožku se neúprosně přiblížil. Jak jí dosáhnout? Vyzkoušejte Nu Skin® a její péči o tělo budoucnosti s ageLOC® zařízením Galvanic Body Spa.

Technologie pulzování a patentované rozhraní nového zařízení ageLOC® Galvanic Body Spa na trh přichází spolu s ageLOC® Body Shaping produkty. Ty se zaměřují na viditelné znaky stárnutí kůže, a tak pomáhají proti projevům pomerančové kůže a zjemňují pokožku. Výsledkem je štíhlejší a lépe tvarovaný vzhled. Toto zařízení proti stárnutí těla využívá samoregulační galvanický proud, má podsvícený displej a vydává zvukové signály, takže lze snadno používat i doma. 

nu skin

Laboratorní výzkum prokázal, že použití galvanických proudů může zlepšit průnik ingrediencí potřebných proti stárnutí do pokožky a jeho použitím lze výrazně zlepšit strukturu kůže paží, spodní části břicha, hýždí a stehen. 

Návod na použití:

Pro optimální výsledek používejte zařízení ageLOC® Galvanic Body Spa v kombinaci s ageLOC® Body Shaping Gel. Tyto dva exkluzivní produkty pracují společně a rozmazlují vaše tělo anti-aging účinky ingrediencí ageLOC.  Používejte třikrát týdne na vaše stehna, paže, hýždě nebo spodní část břicha. Před začátkem používání péče o pokožku galvanickým proudem si nezapomeňte pečlivě přečíst uživatelskou příručku. Jakmile budete připraveni, použijte mléko pro formování těla ageLOC® Dermatic Effects. To dodává blahodárné anti-aging účinky ingrediencí ageLOC® a je ideální k používání každý den! Složení zvlhčujícího a zpevňujícího tělového mléka pomáhá omezovat vzhled pomerančové kůže, takže bude vaše pokožka hedvábně jemná. Nezapomeňte, že toto zařízení bylo speciálně vyvinuto pro použití na tělo; nepoužívejte jej proto na obličej, na poraněnou a pohmožděnou kůži, při dermatitidě nebo alergii na kov, ani na problematickou nebo přecitlivělou pokožku. 

nu skin
perfektni postava

EBC promo