Pohádka nebo vánoční kampaň? Apart zvládá obojí najednou

Letošní Vánoce nás Apart vezme na cestu plnou barev a bezprostřední zábavy. Na první pohled překvapí nejen fotografiemi plných barev, ale i krásnými kostýmy a rekvizitami. Co říkáte na zimní palác z papíru, klasické baletky nebo okouzlující záběry vojáků? A vánoční atmosféra je na světě!

Základem této vánoční kampaně jsou samozřejmě šperky – ty, které ocení znalci nadčasové krásy a módních doplňků. Patří mezi ně především jemné, zlaté vzory s diamanty a drahými kameny, jako je topaz, citrín, tanzanit z kolekce Colours či safír, který je vyhledávaný pro svou vzácnost.


Smyslné záběry se mísí s pestrými barvami pohádkového vánočního večírku

 

Také jste fanoušky stříbrných vzorů? Například filigránový strom života, třpytivé šperky s bílými a barevnými zirkony z řady Magic Crystals nebo motivy lístků v moderní podobě z nové kolekce Secret Garden vás zaručeně dostanou.

Vánoční kampaň Apartu zahrnuje nejen nápadité focení, ale také poutavý videoklip, který vtáhne diváka do světa fantazie. Stejně tak, jako vy budete chtít vtáhnout šperky od této značky do své šperkovnice.

EBC promo