Láska, která vás vtáhne zpátky... do přírody (a do soutěže)!

 

Značka Fa patří mezi kosmetické stálice už víc než šedesát let. Její deodoranty, antiperspiranty i sprchové gely si díky typicky podmanivým vůním a hravému designu za ty roky zamilovali lidé všech věkových kategorií z celého světa. Současnou generaci však zajímá mnohem víc: Chcete vedět, co přípravky, které předkládáte své kůži, obsahují a jaký dopad na životní prostředí jejich výroba má. Proto i Fa se vydává udržitelnější cestou...

Tradičnímu „fáčku” zeleň voní!

Třeba Jasmínový sprchový gel obsahuje až 94 % ingrediencí (včetně vody) přírodního původu a jeho lahev je z plně recyklovaného plastu. Také obaly nových deodorantů jsou vyrobeny z  25 % z recyklovaného hliníku. A došlo i na antiperspiranty: Z původního složení definitivně zmizela neodbouratelná ingredience — cyklomethicone. Vše je tak vytvořeno s úctou k přírodě a nabízí mnohem šetrnější péči o pokožku.

Dávná láska, nové zážitky (nejen na sítích)

Všechny zmíněné změny poznáte na první pohled, použití i nádech. A budete omámená! Stejně jako Natálie Kotková, @natali_kot, která produkty Fa s vylepšeným složením a recyklovanými obaly vyzkoušela jako jedna z prvních. Zato doslova na slepo! „Moc ráda objevuju něco nového, a tak jsem se do akce s krycím označením Dare to Explore ráda pustila,“ popisuje Natálie chvíli, kdy rozbalovala balíček s neznámým sprchovým gelem a antiperspirantem. Zároveň přiznává, že měla trochu obavy, jak na produkty její citlivá pokožka zareaguje. Ve výsledku byla ale mile překvapená! „Vždy jsem od Fa něco doma měla, ale nějak jsem na ně poslední roky zapomněla. To musím napravit,” shrnuje příjemné zjištění známá influencerka. Nechte se jí inspirovat a prozkoumejte nejnovější nabídku #Fa #neprestavejobjevovat.

 

Kosmetika Fa testování

Chcete vyhrát balíček Fa v hodnotě 1000 Kč? Stačí vyplnit formulář...

Můžete se stát jednou z 5 výherkyň, ke které doputuje balíček dvanácti úžasných produktů v celkové hodnotě 1000 Kč. Co pro to musíte udělat? Je to jednoduché: Vyplnit formulář a těšit se, že voňavou výhru získáte právě vy.

Nejnovější řada sprchových gelů, antiperspirantů a deodorantů Fa