MUMM
Nebojte se, nečeká vás podrobný návod, jak popíjet karlovarskou minerální vodu. Slavnostní příležitost, kterých festival skýtá mnoho, si žádá luxusnější přípitek.

Každé léto nás to k němu táhne a vlastně si bez něho nedokážeme představit začátek července. Ne, teď nemluvíme o letním románku, ale o karlovarském festivalu. Jak si jej letos vychutnáte až do dna?

Snídejte šampaňské

Vlastně si ho dejte i k obědu, k dezertu, k večeři a místo noční svačiny. Výjimečné události si žádají výjimečné pití, proto sáhněte po lahvi s červenou stuhou Cordon Rouge vinařského domu G.H. Mumm. Ten se brzy po svém vzniku stal šampaňským královských dvorů a je již tradičním partnerem ELLE Beauty Lounge. Díky perfektnímu poměru mezi svěžestí a intenzitou bude exkluzivní šampaňké Mumm vaším luxusním životabudičem. Jedním z lákavým chuťových detailů tohoto skvělého pití je fakt, že se vůně zralých broskví a meruněk prolíná s tóny tropického ovoce a briošky. Máme pokračovat?

Nechoďte spát před svítáním

Radí vám spánková aplikace, abyste šla spát nejpozději v deset hodin večer? Prý vám jinak bude hrozit spánkový deficit, váčky pod očima velikosti padáků a infarkt? Zkuste alespoň na deset dní vymazat ze svého života budíčky, řád a pravidla. Filmový festival není jenom o filmech, ale také o nových známostech a dlouhých teplých nocích, při nichž se budete bosá toulat po kolonádě a těšit se z toho, co přinese nový den, který už vlastně začal před několika hodinami. 

Zajděte na špatný film

Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně, když bude intenzivní! Co zajít na film tak nemožný, až vám bude připadat geniální? Bizarní dialogy, divnou kameru i hodně netradiční střih můžete pak probírat s přáteli nad skleničkou šampaňského Mumm, které svou výjimečností bude vždy dobrým společníkem. 

Šampaňské vítězů MUMM Cordon Rouge se vyznačuje perfektním poměrem mezi svěžestí a intenzitou.