KROK ZA KROKEM: Sofistikovaný frozen look pro všechny unavené dámy
Sledování filmů může jednoho pěkně unavit. S nedostatkem spánku ale můžete bojovat. Jak jinak než dokonalým make-upem.

Lenka Králíčková, make-up artistka značky Lancôme, pro vás připravila tutorial, díky kterému se ve vteřině proměníte v krásně odpočatou ženu. 

1. Pleť jsem vyčistila, nanesla krém a následně použila bázi La Base Pro Hydra Glow. Následoval make-up Teint Miracle v odstínu 03. Nesměl chybět ani pudr Belle De Teint také v odstínu 03.

Frozen

2. Druhým důležitým krokem byla úprava obočí. V první řadě jsem použila Brow Define Pencil 04. Tužkou jsem obočí vytvarovala a kartáčkem pročesala. Využila jsem také novinku Brôw Densify Powder to Cream 05, kterou jsem před použitím oklepala, a pak teprve nanesla na obočí. 

Frozen

3. Nesměla chybět ani tvářenka 031 Pépite de Corail. Zajímavostí je, že jsem ji použila nejen na tváře, ale i na rty. Stačí štětcem jemně poklepat a rty dostanou fresh nádech. 

Frozen

4. Oči jsem prozářila monostínem P102 Sable Enchante, který v sobě ukrývá odlesky zlaté i stříbrné. Lehce jsem nanesla i hnědostříbrný stín, díky kterému se oči krásně otevřely. Řasy jsem zvýraznila řasenkou Monsieur Big Mascara. Finální look podtrhla tekutá rtěnka Matte Shaker 378 Pink Power.

Frozen