REKLAMA

Inspirace z Instagramu: 5 outfitů, které chceme nosit tento týden

REKLAMA

Asi není období, kdy by bylo ranní rozhodování před skříní složitější. Přechod ze zimy do jara je vždycky šok a my nikdy nevíme, co si vzít na sebe. Nebude nám zima? Nebo moc horko? Co když bude pršet? 

Sako, džíny a tenisky podle Bilge@bilgeyenigul

V pondělí ráno se nám nechce nic. Natož vstávat s předstihem. Po víkendu v teplácích nebo pyžamu potřebujeme pomalejší rozjezd a volné džíny a pohodlné oversized sako jsou ideální praťáci na líné dny. 

Formálně podle @meganadelaide

V úterý si ale musíme absenci snahy z pondělka vynahradit a připomenout si, že jsme přeci jen stále ženy na úrovni, co mají svůj šatník a tím pádem i život pevně v rukách. Takže proto bělostná dokonale nažehlená košile a oblekové kalhoty. 

Maxi šaty podle Brittany @brittanybathgate

Ve středu je naše produktivita na vrcholu, takže aby nás nic nebrzdilo, potřebujeme mít na sobě něco hodně pohodlného. A jelikož nic pohodlnějšího než maxi šaty neexistuje, je to jasné. Navíc si je můžete vzít i večer na drink. Středa je totiž taky trochu pátek. 

Růžovka podle Roberty @robertabenteler

Ve čtvrtek potřebujeme zamaskovat nedostatek energie. To, že středa je malý pátek je totiž trochu nesmysl a jít spát po půlnoci nebyl dobrý nápad. Růžový kostýmek odvede pozornost pryč od kruhů pod očima a to se počítá. 

Cool in black podle Sophie @sophiaroe

No a v pátek potřebujeme něco cool a pohodlného, protože hned po práci vyrážíme ven a na převlékání nemá nikdo čas. Takže páteční outfit musí obstát následující zkoušky - musí nám slušet, musí obstát na pracovní poradě nebo schůzce, musí poskytnout pohodlí na víc jak 12 hodin.   

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA