Rozkveťte s Tiffany Love Bugs

Společnost Tiffany & Co. představuje Return to Tiffany Love Bugs — novou podobu ikonické kolekce Return to Tiffany. Nová linie představuje radostný svět plný života, barev a motivů, které vyjadřují vášeň značky Tiffany pro přírodu. Šperky jsou inspirované městskou zahradou a na každém z nich najdete zábavné motýly, květy, ptáky nebo berušky. Kolekce je oslavou flóry a fauny, která je pro toto klenotnictví typická. Jednoduché tvary byly převedeny do nečekaných a moderních nových vzorů, vycházejících z vynalézavosti, představivosti a neúnavného experimentování, jimiž jsou Tiffanyho klenotníci proslulí.

Tiffanyho klenotníci

„Kolekcí Return to Tiffany Love Bugs jsme vytvořili novou interpretaci ikonické kolekce, která začíná na známém místě, ale končí v širším světě,“ říká Reed Krakoff, umělecký ředitel Tiffany & Co., a dodává: „Tato kolekce šperků je v porovnání s původní kolekcí Return to Tiffany rozsáhlejší co do vzhledu, materiálů i stylu.“

Jednotlivé šperky jsou osazeny diamanty v kombinaci s barevnými kameny, například ametystem, modrým topazem, žlutým a zeleným křišťálem. Kolekce má luxusní nádech a kombinuje kovy od zlata (žlutého, růžového a bílého) po sterlingové stříbro do nejrůznějších tvarů, například spon do kravaty, broží, náhrdelníků a prstenů.

EBC promo