Tiffany & Co. uvádí výstavu fotografií

Tiffany & Co. odhaluje umělecké portréty, které zachycují nejrůznější páry po celém New Yorku. V rámci zkoumání různých podob lásky, kterým se značka zabývá, se fotografka a kreativní spolupracovnice Tiffany Renell Medrano zaměřila na to, co to znamená být mladý a zamilovaný. 

Zahájení výstavy se zúčastnili například Kendall Jenner, A$AP Ferg, Emily Ratajkowski, Rowan Blanchard, Bria Vinaite, Dev Hynes, Dree Hemingway, Imaan Hammam, Aleali May, Victor Cruz a Karrueche Tran. 

„Chtěla jsem ukázat jedinečnou a odlišnou stránku lásky její reálnost a zranitelnost bez filtrů,“ říká fotografka Medrano.

Renell Medrano je proslulá charakteristickou kombinací pouličního stylu a intimních portrétů a ještě před absolvováním Parsons School of Design obdržela ocenění The New York Times Lens Blog. Páry, které byly fotografovány pro tuto jedinečnou uměleckou instalaci, představují novou kolekci Tiffany T True a nový zásnubní prsten Tiffany True. Medrano si je vybrala na základě jejich osobních stylů.

„Kolekce Tiffany T True s čistými a grafickými liniemi je moderním vyjádřením naší značky,“ vysvětluje Reed Krakoff, umělecký ředitel Tiffany & Co. Kolekce je minimalistická, architektonicky zpracovaná a má svůj rafinovaný a odvážný styl, který odráží osobnost nositelky,“ dodává Krakoff.

Více než 130 let hraje Tiffany roli v těch největších milostných příbězích. Ačkoli se vztahy a manželství mění, Tiffany nadále oslavuje lásku ve všech jejích podobách. Rozhodnutí vstoupit do manželství nebo jinak spojit svou budoucnost už není důsledkem společenského imperativu, ale je to čisté rozhodnutí plné optimismu, důvěrnosti a velkého srdce.

Kolekce Tiffany T True dokonale vyjadřuje pohled společnosti Tiffany na spojení dvou lidí a představuje první modely, které kombinují moderní šperky s kategorií zásnubních a snubních prstenů.

EBC promo