Den otců: Redakce odtajňuje táty - hrdiny & přináší tipy na koupi dárku na poslední chvíli

Andrea Běhounková, šéfredaktorka
Kdyby to šlo, dala bych tátovi ke Dni otců permanentku na pivo s Jardou Jágrem. Táta je bývalý fotbalista a vášnivý sportovec a sleduje všechna hokejová i fotbalová mistrovství všeho. O Jágrovi už asi 20 let říká, že to je Bůh, a kdyby se s ním mohl potkat, tak by asi nejdřív omdlel, ale určitě by se mu splnil jeden z velkých životních snů.

andrea a90bd

 

Bronislava Zavadilová, obrazková redaktorka
Koupila bych tátovi ke Dni otců cestu kolem světa.... Aby si s mámou odpočinuli od všech starostí a povinností, které mají na krku. Táta by si cestou v každém modelářském obchodě koupil nový model letadla. Máma by v každém městě ochutnala rybí speciality. A mně by z New Yorku přivezli sněžící těžítko. A všichni bychom byli šťastní dalších 150 let...

brona 18b52

Lenka Vaicová, stylistka
No, kdyby to jen trochu šlo, přála bych si pro tátu věčný život, a pokud to má být něco reálného, pak je to cesta do Švédska. Ale jako spolujezdce by si samozřejmě vzal maminku, protože bez ní by to pro něj nemělo vůbec smysl.

lenka 84634

Darina Achremenková, art directorka
Co dát mému tátovi, je jasné jako facka! Hodinky, obraz Kamila Lhotáka a teď konkrétně živého a zdravého Ludvíka Vaculíka.

darinka2 c536e

Ivona Petružálková, obrázky
Můj dárek pro tátu je jednoduchý: Nekonečný přísun nafty zdarma, "bezstarostnou jízdu" po Americe na Harleyi s mámou za zády, "pernej den" s vnoučatama, aby ho uondali hraním, no a nakonec snad jen pivo s Hrabalem v Kersku.

ivonka 7eb0f

Dorota Polaková, grafička
Bude to znít trochu pateticky, ale přála bych tátovi zdraví, traktůrek na zahradu a psa.

photo 469ab

Klára Antošová, editorka
Tátovi bych přála zdraví a aby mu to ještě dlouho běhalo. Protože když nebude moct běhat, bude z něj nerudný protiva a máma se z něj asi tak za týden zblázní a já se ségrou o něco později. A v souvislosti s běháním mě napadá dárek, z kterého by měl asi ohromnou radost - startovní číslo na nějaký slavný běhací závod. Třeba newyorský maraton, půlmaraton v Benátkách nebo v Zagrebu.

klarka 80ff0

 

Galerie dárků pro táty na poslední chvíli:

 

EBC promo