Hodina v supermarketu? Jděte si radši zaběhat a potraviny objednejte online

Farmářské maso, čerstvé ryby, raw i bezlepkové potraviny

Jak na to? V online supermarketu Rohlik.cz najdete stejné zboží jako v supermarketech (a za stejnou cenu), a k tomu navíc čerstvé ryby z Makra, farmářské maso ze Sklizeno a taky různé raw, vegan a bezlepkové dobroty. Není divu, že na Rohlíku nakupují už desítky tisíc zákazníků.

Za 90 minut až ke dveřím

Kurýr z Rohlik.cz vám nákup přiveze do 90 minut, 7 dní v týdnu. A nejen přiveze, ale taky vám těžké tašky vynese až ke dveřím, i když třeba bydlíte v 12. patře. Zapomeňte na plánování nákupů na několik dní dopředu a čekání na kurýra v nejistotě, kdy přesně dorazí.

První měsíc s dopravou zdarma

S cenou za dopravu si nemusíte dělat starosti. V prvním měsíci od registraci ji totiž máte úplně zdarma. Při minimálně hodnotě nákupu 300 Kč tak můžete objednávat klidně několikrát týdně a na supermarkety zapomenout. Vyzkoušet nákup na Rohlik.cz s dopravou zdarma

Nakupujte cestou z práce, na mobilu

Času není nikdy dost, tak proč nevyužít cestu tramvají k pořízení nákupu? Stáhněte si aplikaci Rohlik.cz (Android/Apple) do svého mobilu a nákupy můžete vyřešit kdekoliv.

Nejpohodlnější vaření podle receptu

Zase nevíte, co uvařit? Na recepty.Rohlik.cz najdete inspiraci od předkrmů přes vegetariánská jídla až po dezerty. A k tomu rychlý proklik na všechny potřebné suroviny.

Přejít do online supermarketu Rohlik.cz

Váš nákup vám Rohlik.cz doveze po Praze a okolí. Ještě během července se otevře Rohlik.cz také v Brně.

EBC promo