REKLAMA
REKLAMA

Stáhněte si aplikaci Dny Marianne 2020

Chcete mít při nákupech volné ruce k výběru těch nejhezčích módních výstřelků? Stáhněte si mobilní aplikaci Dny Marianne a užijte si pohodlné nákupy. Ať už vybíráte něco na sebe, pro děti, nebo dárky pro kamarádky, s aplikací Dny Marianne na to určitě nebudete samy. Pomůže vám vybrat ty nejlepší slevy, ukáže vám nejbližší obchody v okolí a poskytne aktuální informace o programu v jednotlivých Marianne Lounges

Skvěle si rozumí s iOS i Androidem. 

Kuponová knížka je v aplikaci ke stažení za 110 Kč, (za tuto cenu získáte obě kuponové knížky Marianne i Marianne Bydlení). Díky tomu budete mít všechny slevové kupony vždy u sebe.

Jak na to?

 

 

Více informací

Vše, co potřebujete vědět o dnech Marianne 2020 najdete v našem článku zde nebo na odkaze dny.marianne.cz.

Pozn. Pokud jste si zakoupili časopis s kuponovou knížkou, kód, který tam naleznete, neodemyká elektronické kupony, pouze zobrazí nabídku. Budete-li chtít kupony i v  elektronické podobě, v aplikaci si je můžete zakoupit.

Issue09
Info ikona

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. (Akce platí pouze pro ČR.)

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA