Vy a vaše dcera: Zažijte spolu to nejlepší rande

Ruku na srdce, užíváte si čas s nejdůležitější ženou vašeho života tak, jak byste měla? Těšíte se na chvilky se svou holčičkou stejně, jako na wellness víkend s kamarádkami nebo skleničku se sousedkou na balkóně? Zkuste zapracovat na tom, aby vztah s vaší dcerou a čas, který s ní budete trávit, stál za to. Všechno, co se svou holčičkou teď prožijete, se v budoucnu promítne do vašich vzájemných vztahů. Vzpomeňte si na to, co jste jako malá se svou mámou nezažila a možná byste chtěla. Dopřejte jí pocit lásky, důležitosti a sama sobě dovolte se na chvíli vrátit do dětství a být jí parťačkou v jejích hrách a fantaziích, ne jen mámou – vychovatelkou.

Svět fantazie

Holčičí svět je plný víl a princezen. Zkuste se svou dcerou vydat do království fantazie a nadělte jí pod stromeček některou z víl BABY born Storybook. Mají kouzelnou hůlku, která spustí třepotání křídel a na slunci se jim na obličeji objeví tajné tetování.

Víly BABY born Storybook
Info ikona

Ve vaší kůži

Nebo nechte svou dceru vyzkoušet roli maminky roztomilého miminka Chou chou s oblečkem a spací maskou a u toho jí můžete vyprávět příběhy, které si pamatujete z doby, kdy byla miminkem vaše holčička.

Veselá panenka Chou Chou
Info ikona

Holčičí jízda 

Naplánujte si spolu dovolenou. Čas jen pro vás, kdy budete jen jedna pro druhou a nebude vás rozptylovat nikdo jiný. Je jedno, jestli to bude jen víkend na chalupě nebo dovolená u moře. Příslib společně stráveného času můžete ztvrdit dárkem, který bude mluvit jasně – letadlem L.O.L. Surprise! OMG ReMix. Proletí se s ním Velké ségry i L.O.L. panenky! Letadlo, které lze využít jako jako vozidlo, nahrávací studio nebo mixážní kokpit pro mistryni zvuku, vám zpříjemní chvíle před dovolenou i na ní.

L.O.L. Surprise! OMG ReMix letadlo
Info ikona

Na památku

Své vzpomínky ze společně prožitých chvilek si zdokumentujte prostřednictvím špičkovýchsmartphonů Xiaomi 12T PRO a Xiaomi 12T , které nabízí unikátní technologie, mimořádný výkon a bezprecedentní obrazový zážitek. Ukrátí vám také chvilky během cestování.

Smartphony Xiaomi 12T PRO a Xiaomi 12T
Info ikona

Bytové designérky

Dalším skvělým tipem, jak potěšit vaši princeznu, je vyladit jí pokojíček podle jejích představ. Pokud najde pod stromečkem roztomilé originální fotografie na zeď Emita  z limitované kolekce s názvem První přátelé, můžete si spolu zahrát na bytové designérky a vyzdobit jí útočiště tak, aby ji pobyt v něm opravdu těšil.

Fotografie do dětského pokoje První přátelé
Info ikona

Kosmetické hýčkání 

Jako velká holka se bude cítit i tehdy, když vás bude smět napodobit ve vaší rutině. Přizvěte ji k rozbalování svého Hvězdného adventního kalendáře od Yves Rocher. Vypadá jako obloha, na které můžete sledovat souhvězdí spojují 24 okének s kosmetickými radostmi a dalšími překvapeními. Dovolte své dceři přivonět, vyzkoušet nebo vás opečovat, uvidíte, že si to užijete obě!

Hvězdný adventní kalendář
Info ikona

Něžné objetí

Společné chvilky zakončete uložením do postýlky. Lehněte si spolu, zrekapitulujte společné zážitky z celého dne a zeptejte se své dcery, co se jí líbilo nejvíce – co by si chtěla zopakovat nebo prožít příště. Po boku jí uložte třeba plyšového tygříka z báječné řady ekologických plyšových zvířátek Your Planet Ecoz hračkářství Hamley‘s. Je ručně vyroben z recyklovaných plastových lahví, takže vaši dceru bude hřát jeho hebký kožíšek a vás pocit, že jste koupila hračku, která neškodí planetě.

Plyšový tygřík Your Planet Eco
Info ikona
Měření

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA