REKLAMA

BEAUTY TALK: Selena Gomez nechá vyniknout vaši jedinečnost

REKLAMA

 

Snídám…

... ráda začínám den ledovou kávou nebo zeleným čajem.

 

Má ranní beauty rutina…

... se za poslední rok, kdy jsem strávila spoustu času doma, hodně změnila. Vždy však používám tyto produkty Rare Beauty: balzám na rty With Gratitude Dewy Lip Balms, rozjasňující korektor Liquid Touch a pár teček tekuté tvářenky Soft Pinch Liquid Blush.

 

Ideál…

...v dnešní době neustále čelíme tlaku, jak vypadat, a neustále se porovnáváme s upravenými fotkami na Instagramu. Nikdy se jim ale nemůžeme vyrovnat, protože nemají s realitou nic společného. 

Duševní zdraví…

... je důvodem, proč jsem založila Rare Beauty. Bylo pro mě důležité, aby značka nabízela nejen skvělé produkty, ale také aby měla silné poselství. Příliš časté srovnávání s něčím, co vlastně neexistuje, se může podepsat na našem sebevědomí. Prostřednictvím našeho fondu Rare Impact Fund získáváme finanční prostředky pro organizace, které nabízejí služby v oblasti duševního zdraví.   

 

Krása…

... znamená být jedinečný a přijmout každou část svého já. Všichni máme rysy, díky nimž jsme unikátní, a když je necháme vyniknout, teprve v tu chvíli jsme nejkrásnější.

 

Make-up…

... dřív jsem měla pocit, že ho musím nosit, abych se cítila krásná, což je něco, s čím se podle mě ztotožní spousta žen (vlastně i mužů). Nyní ho vnímám jako něco, co mě baví, a ne jako věc, kterou nutně potřebuji. Doufám, že s Rare Beauty můžeme více podporovat toto poselství a pomáhat ženám a mužům, aby se cítili dobře a co nejvíc sami sebou, ať už to znamená dopřát si super glam look, anebo se třeba nelíčit vůbec.

 

Další beauty tipy od Seleny Gomez si přečtete v červencovém vydání ELLE, které si můžete objednat až do své schránky za speciální cenu a poštovným zdarma. Nově si ELLE můžete také přihodit k nákupu na Rohlik.cz.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA