REKLAMA

Lily Colins & Emily Cooper

REKLAMA

 

Uplynulý rok byl pro mnoho lidí neuvěřitelně těžký. Co vám pomohlo ho překonat?

Uvědomila jsem si, že jsem člověk, který investuje více do lidí a zážitků než do věcí. Moji přátelé a samozřejmě i můj manžel mě podpořili při každém pocitu nejistoty, kterou jsem během pandemie pocítila. A s manželem jsme si také pořídili psa Redforda. Ten nás dokáže vždy rozesmát, respektive nás spíš přivádí k šílenství.

 

Věnovala jste víc času péči o sebe samu?

Rozhodně ano. Péče o sebe může mít mnoho podob, ať už je to terapie, meditace, čtení knih, nebo úžasná káva. Nemohli jsme chodit normálně ven, zajít si na manikúru či masáž, takže jsem si o to víc užívala pleťové masky, koupel nebo procházku venku. Udělat si chvilku pro sebe je důležité. 

 

Jak moc je pro vás podstatné udržovat mysl v pohodě?

Myslím si, že by byla škoda věnovat se každý den negativním věcem. Každé ráno a večer si píšu deník, kterému se říká Pětiminutový. Je zaměřený na šíření pozitivní energie a dobra. Ráno se soustředím na úžasné věci a události, které by se ten den mohly stát a udělat ten den nezapomenutelným. Večer pak na věci, které se staly, co mohu pro příště udělat jinak a za co jsem vděčná. Poslední rok bylo všechno hodně ve tmě a spoustu věcí jsme neměli ve své moci, proto je důležité naučit se převzít zodpovědnost a dobro sami vytvářet všude tam, kde můžeme. 

 

K seriálu Emily v Paříži jsme se mohli utéct, když byl celý svět pod nadvládou pandemie koronaviru. Jaké to pro vás bylo, stát se součástí tohoto fenoménu?

Jsem moc vděčná, že Emily poskytla pocit úniku a štěstí v tak těžké době.  Umění může být léčivé, ať už to v podobě pláče u vážného filmu, nebo smíchu u seriálu, jako je Emily

 

Jak moc se v seriálu odráží vaše životní zkušenost?

S každým novým natáčením je tam ten pocit malého dítěte: „Budou mě mít rádi? Dělám správnou věc? Co tady dělám? Mám tu být?“ Nervozita, tvůrčí úzkost… Takže jsem se s Emilyinými zkušenostmi snadno ztotožnila. Také jsem čerpala ze svého dětství, kdy jsem se přestěhovala z Anglie do Los Angeles, kde byly určité kulturní rozdíly. Společné s Emily mám také to, že se pořád vyvíjím a zjišťuji, kdo vlastně jsem. Stejně jako jako ona se také snažím být otevřená a růst. 

 

Vydání až ke dveřím zdarma

Lednové vydání si můžete objednat až do své schránky za speciální cenu a poštovným zdarma na tomto odkaze.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA