Prosincová ELLE jako důvod k oslavám

 

Marnivé sonáty. Tak se jmenuje editorial, který vám představí ty nejzářivější šperky s barevnými kameny – něžné, okouzlující a hravé. Jejich lesk omámí i tu nejracionálnější z nás!

Prozkoumejte divoké kontrasty v módní story, která na ledovou plochu zimního stadionu přináší záplavu tylu a flitrů v podání luxusních fashion značek. Experiment, který vyšel!

Vrháte se z jednoho vztahu do druhého, ale nikdy to není ten pravý? Zjistěte spolu s ELLE, jestli náhodou nejste sériová monogamistka. A pokud ano, dozvíte se taky, co si s tím počít, abyste partnery nenavlékala jako korálky na nit.

Pracovat se solidním výdělkem, ale přitom být volná jako pták? Jde to. Digitální nomádka Zdenka Tomis vám poradí, jak nebýt přivázaná k pracovnímu stolu od nevidím do nevidím.  

Ženo, jsi tam? Beauty guru Anna Machová se rozhodla probudit v sobě ženskost, která se v každodenním kolotoči 21. století někam ztratila, a otestovala hned tři způsoby, jak na to. Zkuste to také!

Že botox umí v mžiku vyzmizíkovat vrásky, není žádná novinka. Věděly jste ale, že může pomoci i se sevřenou čelistí, pocením hlavy, povislou bradou či koutky? Zjistěte v prosincovém čísle více o off-label ošetřeních, která vám mohou změnit život!

 

Vydání až ke dveřím zdarma

Prosincové vydání si můžete objednat až do své schránky za speciální cenu a poštovným zdarma na tomto odkaze.

REKLAMA