REKLAMA

ŘÍJNOVÝ ÚVODNÍK ŠÉFREDAKTORKY VALENTINY NÍZKÉ

REKLAMA

 

V jednom mám naprosto jasno: Móda má smysl jen v kontextu společnosti. Ano, ano, všechny říkáme, že se oblékáme samy pro sebe… Ale, ruku na srdce, já bych rozhodně nenosila dvanácticentimetrové jehly, pokud bych byla posledním člověkem na světě.

Svůj styl si tvoříme tak, abychom se cítily dobře ve svém okolí. Abychom vyjádřily to, kým jsme, protože do hlavy nám naštěstí nikdo nevidí. Je to plnohodnotný komunikační kanál s vnějším světem. A protože málokdo z nás dokáže fungovat mimo společenský systém, je pro nás móda důležitá. Dokáže nás spojovat i rozdělovat a já mám po dlouhé době pocit, že naštěstí převažuje právě její schopnost nás sbližovat. Ne tím, že se nám líbí všem to stejné. Ale tím pocitem štěstí, co z oblékání se „mezi lidi” pociťujeme.

Ačkoli se naše přemýšlení nad módním odvětvím za poslední dobu změnilo, jeho pozitivní přínos nejde přehlédnout. ELLE trendy nediktuje, inspiruje k jejich volné interpretaci. Radost z osobitosti přebíjí odlišnost vkusu. A radost se násobí pouze tehdy, pokud je sdílená. Proto experimentujte a užívejte si – to je jediné módní přikázání, které bude platit už každou následující sezonu.

Valentina Nízká podpis
Info ikona

Vydání až ke dveřím zdarma

Říjnový vydání si můžete objednat až do své schránky za speciální cenu a poštovným zdarma na tomto odkaze. Nově si ELLE můžete také přihodit k nákupu na Rohlik.cz.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA