Srpnová ELLE s kosmetickou taštičkou je tady!

Srpnové číslo ELLE je nabité hudbou. Kateřina Hanáčková se zajímala o to, proč v módě vítězí hvězdy hudebního průmyslu nad módními návrháři, a mění tak naši realitu v jeden fantastický videoklip.

Ujít si nenechte ani rozhovor s duhovou vílou Žofií Dařbujánovou, zpěvačkou kapely Mydy Rabycad, nebo s jednou z nejoblíbenějších kapel současnosti – britskými Jungle. Vyzpovídali jsme také zamilované páry české pop music. Co o sobě prozradili Lenny a Marpo nebo Terezie Kovalová a Milan Vodička?

Zjišťovali jsme, zda se dají přátelé vytřídit stejně jako šatník nebo proč nás tak baví odhalovat zloděje módních nápadů. Šéfredaktor Petr Matějček napsal článek o tom, proč je dobré držet půst, beauty redaktorka Anna Machová zase zkoumala, jak na velký a kulatý zadek.

Vycestovali jsme do Chorvatska, kde jsme na překrásných plážích nafotili fashion story s Denisou Dvořákovou a módní návrhářka Iva Burkertová pro ELLE napsala, proč byste sem měli vyrazit i vy. A nebo se inspirujte článkem Anny Basikové, zůstaňte v Praze a vyrazte na některou ze zdejších střech. Pozve vás osobně Ondřej Kobza, který stojí za střechou paláce Lucerna. 

Nové vydání časopisu ELLE je teď k dostání navíc s kosmetickou taštičkou plnou praktických produktů. Pinzeta, zubní pasta, zrcátko, gumička do vlasů, pilník, odličovací ubrousky a další produkty ideální na cesty, na dovolenou nebo jen tak do města. 

Přejeme vám inspirativní letní čtení!


 

EBC promo