Vychází květnová ELLE, která vám změní pohled na svět

Luxus nemusí být nedostupný! Poradíme vám, kde na internetu či Instagramu seženete ty nejkrásnější kabelky z druhé ruky.

Stále více z nás začíná nad oblečením přemýšlet jinak. Už víte, že investice do pomalé módy se vyplatí, ale znáte i ostatní možnosti, jak mít stylový šatník, a zároveň brát ohledy na životní prostředí? Dočtete se o nich v článku nazvaném Slow, please.

ELLE přináší přehled tuzemských módních tvůrců, kteří obnovují tradici šití na míru, úprav přesně podle vaší postavy nebo přešívání starých kousků na moderní skvosty. Objevte svoji jedinečnost!

Proč je důležité mít vizi: Zjistěte spolu s Jankou Chudlíkovou, jaká je síla pozitivního příkazu a jak můžete "naprogramovat" svůj mozek. (Více se nejen o tom, co dokáže neurověda, dozvíte na ELLE Academy, online eventu, který vás naučí vše o self-brandingu. Koná se už 29. dubna, tak neváhejte a včas si zajistěte vstupenku na elle.cz.)

Linda Vojtová se po dvou dekádách na špici modelingového byznysu chystá na roli matky. Přečtěte si otevřený rozhovor o tom, jak se žije v New Yorku, proč je právě teď ta nejlepší doba na mateřství či jak se dělá online veselka.

Kosmetický průmysl doslova chrlí supervýkonné produkty, které pečují o krásu, ale také šetří planetu. Vybrali jsme pro vás ta nejvíce smart řešení!

 

 

Vydání až ke dveřím zdarma

Květnové vydání si můžete objednat až do své schránky za speciální cenu a poštovným zdarma na tomto odkaze. Nově si ELLE můžete také přihodit k nákupu na Rohlik.cz.