REKLAMA

Vychází listopadová ELLE s přílohou Elle Kids

REKLAMA

Listopadové číslo je plné zimních trendů, kulturních tipů i beauty vychytávek. Pokusili jsme se odpovědět na otázku, zda není naše společnosti příliš korektní, vysvětlíme vám, jak na lucidní snění a poradíme, jak získat obočí vašich snů. Vezmeme vás na výlet do Polska a poradíme, proč byste po rozchodu měli začít cvičit. 

Elle Kids Special

Kromě toho vás čeká také velká příloha ELLE KIDS a v ní exkluzivní rozhovor se zpěvačkou Monikou Bagárovou, kterou jsme fotili společně s její dcerou Rumiou. Zjišťovali jsme, jak moc naše děti ovlivní výběr základní školy a proč si některé influencerky pořizují dítě jako módní doplněk. Nechybí ani spousta dětských fashion trendů a tipy na designové hračky nebo jiné nutnosti. 

Nepřestáváme si hrát, protože stárneme, ale stárneme, protože si přestáváme hrát. Tak v sobě najděte zbytky dítěte a užijte si listopadovou ELLE.

Přejeme krásný podzim,
vaše redakce ELLE

Vydání až do domů zdarma

Listopadové vydání si můžete objednat až do své schránky za speciální cenu, s dárkem a poštovným zdarma na tomto odkaze. Nově si ELLE můžete také přihodit k nákupu na Rohlik.cz.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA