Vychází prosincová ELLE s kosmetikou Sisley

Vyzpovídali jsme známé i neznámé dvojice sester. Co na sebe prozradily Erika Stárková a její sestra Lenka Neužil Stárková nebo Taťána Gregor Brzobohatá a její sestra Barbora?

Naše módní ředitelka Lenka Kermes vám poradí, jak se obléknout na pohovor. Beauty guru Anna Machová zase zkoumala, jestli počítač dokáže najít ten nejlepší parfém pro každého z nás. Zároveň vám představíme nové vůně s nádechem pozitivní energie, které bude chtít najít pod stromečkem.

A samozřejmě nechybí představení nejnovějších fashion trendů. I když zatím nedokážeme říct, jak dlouho bude trvat současná situace, už teď víme, že tenhle prosinec bude hodně sexy! I kdybyste ho měli strávit doma na gauči. 

Nakonec si s vámi připijeme na lepší zítřky. Dáme vám recept originální koktejly, se kterými vkročíte do nového roku s radostí a úsměvem na rtech.

 

 

Přejeme krásné vánoční čtení!

 

Vydání až ke dveřím zdarma

Prosincové vydání si můžete objednat až do své schránky za speciální cenu, s dárkem a poštovným zdarma na tomto odkaze. Nově si ELLE můžete také přihodit k nákupu na Rohlik.cz.