Holky u tyče

Holky u tyče Adéla Pěničková 29.11.2013
Zdálky má příchuť čehosi mírně přisprostlého, přitom je ale TANEC NA TYČI sport, kterému se snadno podléhá. Své o tom vědí i herečky a kamarádky Kristýna Boková, Petra Nesvačilová a Hana Vagnerová.

Tanec na tyči už dávno neznamená jen úporně strnulé kreace Demi Moore ve filmu Striptýz. Tyč a estetický pohyb vertikálně i horizontálně po a na ní sportovním odvětvím bezesporu je a bude. Není divu, že se v této stále mladé disciplíně pořádají mistrovská klání a tanec na tyči se už několik let uchází o zařazení do programu letních olympijských her.

Určitě by mu to přály i Kristýna Boková, Petra Nesvačilová a Hana Vagnerová, tři dlouholeté kamarádky, jejichž přátelství v poslední době ještě více utužila právě tyč a ladný pohyb. Na vrcholovou kariéru v tomto sportu asi ani jedna z nich nepomýšlí, přesto se v něm aktivně a kontinuálně zdokonalují. Jednak zapojují veškeré svalstvo, jednak se při tom snaží vypadat sexy a svůdně. Dále, pokud zrovna nesjíždějí střemhlav k tvrdé podlaze, se snaží vnímat hudbu a plnit předem vymyšlené choreografické prvky.

Přečtěte si rozhovor a s Kristýnou Bokovou, Hanou Vágnerovou a Petrou Nesvačilovou, které popisují své pády i uspěchy. U tyče i mimo ni. Startuje v prosincovém vydání ELLE na straně 164.

Podíejte se na video z focení

David Beckham je nový Kurt Cobain

David Beckham a jeho variace na grunge je prostě skvělá.

Leonardo a Tarantino podruhé spolu

Podle ELLE není Leonarda DiCapria nikdy dost. Zajímá nás nejen, co a kde zrovna točí, s kým chodí, ale i co má v ledničce.