Hubněte jako Heidi Klum a další celebrity

Hubněte jako Heidi Klum a další celebrity 31.12.2016
Nový rok je klasickou příležitostí, kdy budeme sami sobě slibovat, co všechno ve svém životě změníme, zlepšíme, zdokonalíme a jak do dalšího roku vykročíme úplně jinak než do toho předchozího. Abychom byli spokojenější, šťastnější, krásnější, zdravější a… samozřejmě štíhlejší. Máme pro vás tip na superzdravou a superspolehlivou novoroční dietu.

Sází na ni i řada holywoodských hvězd a jsou důkazem toho, že tahle metoda, kterou vymyslel newyorský trenér David Kirsch, funguje… Žijeme v době, pro kterou jsou běžné pojmy jako superfoods, smoothies, acaii bowls a další, stejně jako byly pro naše prarodiče normální součástí jídelníčku knedlíky, omáčky a tučná masa. Oproti minulosti se způsob našeho životního stylu velmi změnil. Nicméně navzdory tomu každá druhá žena přiznává, že aspoň jednou v životě držela nějakou dietu. Ovšem málokdy s nějakým výrazným úspěchem. Trenér David Kirsch založil v NY Madison Square Club, kam chodí cvičit celebrity jako třeba Jennifer Lopez, Cameron Diaz, Kate Upton, Liv Tyler nebo třeba Heidi Klum a napsal několik knih o hubnutí, z nichž poslední - New York Diet - se stala bestsellerem. David zaručuje, že díky jeho metodě zhubnete už v prvních dvou týdnech 8 kilogramů!

O čem je NY Diet?

Koncept New York Diet je založený na třífázovém programu, který trvá celkem osm týdnů. Během těchto osmi týdnů byste měla jíst denně pět jídel - tři hlavní jídla a dvě svačiny. Kvůli ideálně fungujícímu metabolismu byste měla jídla načasovat na 7, 10, 13, 16 a 19 hodin. Ale můžete si samozřejmě dovolit i malé odchylky s ohledem na váš denní rozvrh. 

Stravování podle této diety je na principu low-carb. Tedy nízkosacharidová dieta. Jednoduše řečeno: Jídla musí obsahovat nízké procento sacharidů a naopak vysoký podíl bílkovin. 

Fáze 1:

Nejtěžší část diety je právě ta počáteční. Jen zelenina, saláty, ryby, bílé maso, k pití voda nebo neslazený čaj, na mlsání si můžete sem tam dovolit pár ořechů. První fáze trvá dva týdny.

Fáze 2:

Ve třetím a čtvrtém týdnu diety jsou už v malém množství povoleny sacharidy. Dobré je vsadit na scaharidy obsažené v luštěninách - ve fazolích, quinoae, v čočce, ve sladkých bramborách. Můžete si dopřát jablka a jakékoli bobulovité ovoce.

Fáze 3:

Od pátého do osmého týdne si můžete do jídelníčku zařadit denně dvě “zakázané” potraviny. Tedy ty, které jste na začátku ze svého dietního programu zcela vyřadili. Které to konkrétně budou, záleží jen na vás. Ale logicky je nadále kombinujte se zdravými potravinami. 

heidi klum kirsch ap 7315077 original lightbox fda1e

Bez sportu to nejde!

Jestli jste si dosud říkali, že taková dieta je docela tvrdá, jste na omylu. Upravit si stravování je to nejsnazší. Daleko složitější je zvyknout si na disciplínu, co se týče pravidelného tréninku, který je samozřejmou součástí Davidovy hubnoucí metody. David doporučuje dvakrát týdně vytrvalostní trénink v trvání 45 až 90 minut. Komu se nechce do tělocvičny, může jít třeba běhat ven. Ostatně jak vidíte na fotce, tak to často řeší i Heidi, která si běhání s Davidem nemůže vynachválit.

 

 

Silná “sedmička”, díky které budete krásnější a zdravější

Nový rok, “nové” Já? Patříte mezi ty, kteří se na začátku roku vždy rozhodnou, že ho začnou jinak a lépe? Že se zbaví toxinů a škodlivin, které zatěžují jejich tělo a v důsledku i mysl? Jestliže jste...

Olejová kúra: skvělý detox a bělejší zuby

Olejový detox je prastará metoda, kterou lidé znali už před více než 1000 roky. A protože olejové rituály jsou stále více oblíbenější, prozradíme vám, proč byste o této formě detoxu měli vědět více, v...