Trendy nehty během pár minut

Trendy nehty během pár minut 19.3.2017 foto: Getty Images
Dodejte svým nehtům něco extra. Geometrická manikúra je hot a zvládnete ji během chvilky!

Máme pro vás tip. Něco rychlého co rozsvítí i bílé tričko s džínami a potěší oko každého detailisty. Jednoduchá geometrie na nehtech! Trend, který válcuje Instagram i Pinterest zvládne každý. Jestli zvolíte linky, puntíky, čtverečky nebo něco úplně jiného je jen na vás. Nebojte se dodat i vaší manikúře originální styl – stačí vám k tomu pár barevných laků a maximálně patnáct minut. 

nehty linky a0f54 

Tenké linky

Horizontální nebo vertikální, tlusté nebo tenké. Černé linky už nepatří jen na oči, ale i na vaše nehty. Vyzkoušejte styl, který se objevil například na přehlídce Tibi a vsaďte na geniální optický trik – linka tažená uprostřed nehtu ho na oko prodlouží, pokud tedy zima dala vašim nehtům také tak zabrat, nezoufejte. Zvolte světlý lak vespod a tenkým štětečkem kontrastní barvou namalujte linky či proužky jakýmkoliv směrem chcete.  Na dokonalost se nehraje, naopak! Nás baví klasická černobílá kombinace, i mix tělové a červené.


Užijte si Velikonoce s cool beauty novinkami

Užijte si Velikonoce s cool beauty novinkami 8.4.2017 foto: Getty Images
Velikonoce nemusí být nutně jen o natvrdo vařených vajíčkách a čokoládových zajících. Udělejte si svátky víc cool.

Top 10 jarní beauty kampaně

Top 10 jarní beauty kampaně 7.4.2017 foto: Marc Jacobs
Krásná Kaia, zpívající Kendall, sexy Staz plus Jennifer, Amanda, Barbara a spol. Podívejte se na deset nej beauty kampaní letošního jara.