ELLE.cz SPY: DVD Sabrina

Autor: Veronika Cvachová Datum: 22. srpna 2011
Co pro vás ELLE.cz aktuálně našla v obchodech
ELLE.cz SPY: DVD Sabrina

Příběh Sabriny, dcery šoféra, která ke štěstí přišla, proběhl televizí už několikrát. V podání Julie Ormond a Harrisona Forda z roku 1995 má švih. Existuje ale i starší, už trochu méně známá filmová verze Sabriny od Billyho Wildera z roku 1954. S docela jinými hollywoodskými hvězdami – Audrey Hepburn a Humphreym Bogartem.

Na uchopení příběhu i charakteru postav je starší datum vzniku filmu přece jen znát. Ale všechno, v čem je Wilderova Sabrina o něco chudokrevnější a v čem za moderní verzí pokulhává, dožene bohatě Audrey Hepburn se svými modely. Film je velkou podívanou právě díky nim. Bílé plesové šaty, malé černé, sexy overal… Téměř všechny modely, které na Audrey tak milujete a znáte je jen z proslavených fotografií, si tu i s jejich báječnou nositelkou vychutnáte ‚naživo‘. Dodáváme jen, že ty z doby po velké proměně Sabriny a po jejím příjezdu z Paříže navrhl Hubert de Givenchy a film za ně film získal Oscara.

DVD Sabrina si můžete objednat na www.stample.cz a koupit v DVD prodejně na rohu Vodičkovy ulice a Václavského náměstí v Praze. Stojí 199 Kč.

Související položky

Dior miluje Rihannu a vy ty brýle musíte mít!

Definitivně potvrzeno, Rihanna je múzou Dioru! Slavný módní dům oznámil další sp...

5 letních kousků podle Alexy Chung, které musíte mít

Všichni víme, že Alexa Chung se v módě vyzná. Sama tvrdí, že inspiraci pro své o...

15 VĚCÍ, BEZ KTERÝCH SE NEOBEJDETE NA PRÁZDNINÁCH

Řekněte sbohem zapomenutým plavkám i přeplněnému kufru! Sbalte si podle našeho s...

87 nejkrásnějších svatebních šatů

Před pár týdny ukázali návrháři nové kolekce na příští zimu a už tu máme jaro 20...