Co dnes dělají Mary-Kate a Ashley?

Nedávno oslavily 32. narozeniny. Už je to tedy pár let, co dvojčata Mary-Kate a Ashley natočily poslední společný film. Byl jím Jeden den v New Yorku, který měl premiéru v roce 2014. Mohlo by se zdát, že od té doby se po nich slehla zem. Zatímco dříve plnily jejich tváře stránky všech populárních časopisů, dnes se toho o nich moc neví. Co tedy dělají a jak se mají?

Hereckou kariéru rozjely v roce 1987, když byly vybrány do role Michelle Tannerové v televizním seriálu Plný dům. Show se okamžitě stala hitem a ony dvě hvězdami. V roli se střídaly až do roku 1995, kdy show skončila. Ve stejném roce natočily svůj filmový debut Malé dohazovačky a od té doby si spolu zahrály ve spoustě dalších filmů i seriálů.

mka

Ashley svou filmovou dráhu po posledním filmu ukončila, ale Mary-Kate se objevila ještě ve filmech Warholka (2006), Bláznovství (2008) a Netvor (2011).

Vdaly se? Ashley zatím ne, Mary-Kate ano. V roce 2015 měla tajnou svatbu s o 17 let starším francouzským bankéřem Olivierem Sarkozym. Stala se z ní poslušná manželka, která vaří teplé večeře a stará se o manželovy dvě děti z předchozího vztahu. Ashley se nedávno rozešla s 58letým finančníkem Richardem Sachsem.

A co dělají, když netočí filmy? Podnikají spolu v módě. Mají dvě velice úspěšné značky The Row a Elizabeth and James. Dnes jsou považovány za skvělé designérky a módní ikony. Jejich styl napodobují holky po celém světě. Volné svetry, velké brýle, biker boots, květinové šatičky… Oblíbený boho styl například ve Velké Británii začaly nosit Kate Moss a Sienna Miller.

Ještě před tím, než si založily vlastní značku, pro Walmart navrhly kolekci oblečení a kosmetiky pro mladé slečny s názvem: „Mary-Kate and Ashley: Real Fashion For Real Girls.“

Potom založily The Row a v roce 2007 Elizabeth and James. V roce 2012 a 2015 získaly cenu CFDA pro Womenswear Designer of the Year.

mka

Jak vypadá jejich styl dnes? Pilotky, oversize svetry, volné kalhoty, velká kabelka, bílé tričko, košile, džíny. 

Minimalistický styl Mary-Kate a Ashley