Herečka Jane Fonda jako největší fashion ikona červeného koberce

Prostě boží. Dokonalá postava, pevné břicho, volány. Vypadala úchvatně. Její overal byl nepřehlédnutelný. Ostatně není jediná, kdo si to mysles. Právě návrhář Olivier Rousteing na svém instagramovém profilu Balmain Paris uveřejnil fotku modelky Doutzen Kroes z jejich přehlídky pro jaro a léto 2016 ve stejném outfitu. Tak kdo to prodal lépe Jane nebo Doutzen?

doutzenajane 38882

Na červeném koberci v LA Jane Fonda jen potvrdila svůj status nejvíc sexy ženy, který drží už od 60. let, kdy si zahrála v Barbarelle. V nepřehlédnutelných modelech např. od  Versace, Elie Saaba a jiných se každoročně objevuje i na festivalu v Cannes jako ambasadorka L'Oreal a s přehledem za sebou nechává i své mladší kolegyně jako Naomi Watts, Siennu Miller nebo modelky jako Doetzen Kroes.

Jane o módě, o stylu a o Balmainovi: "Vždycky jsem věděla, co bude vypadat dobře. Nejlichotivější šaty a overaly jsou ty nejvíc upnuté. Nechávám vyniknout svůj pas a zadek. Zadek byl vždycky to, co jsem měla dobré. A Balmain? To je láska na celý život. Poprvé jsem tuhle značku oblékla na focení pro časopis W magazine a věděla jsem, že to jsem prostě já."

Jane pro stanici Netflix natočila seriál Grace a Frankie, kde se po čase opět setkala s kolegyní Lily Tomlin. Hrají přítelkyně, které se od svých mužů dozvědí, že jsou do sebe již 20 let zamilovaní a chtějí spolu žít.

Jane jako fashion ikona a její další nesmrtelné looky z červeného koberce. Miluje disco, flitry, overaly a barvy. 

Herečka Jane Fonda jako největší fashion ikona červeného koberce