Nejvíc cool páry Hollywoodu: Tajemství jejich lásky

Hollywood nevypráví nejkrásnější milostné příběhy jen na filmových plátnech. I v reálném hollywoodském světě najdete páry, jejichž láska vypadá tak, jako by byla na míru vyrobena v nějaké továrně na sny. Nejúžasnějším párem je nejspíš George (53) a Amal Clooney (36). 

V čem je jejich tajemství? George nešetří láskyplnými prohlášeními.

Od chvíle, kdy George Clooney přiznal Amal jako svou oficiální partnerku, nešetřil obdivnými slovy na její adresu, nerozpakoval se veřejně přiznat a dát najevo, že ji miluje, ctí a respektuje. Na jeho lichotky Amal od začátku reaguje zdrženlivými, jemnými úsměvy a glamour chováním. Na skandály si tento pár nepotrpí a místo toho se po poměrně krátké známosti rozhodli, že se vezmou. Teď všechno nasvědčuje tomu, že chtějí dítě. Navštívili kliniku, která se zabývá plodností a přestěhovali se do Velké Británie. "Koupili jsme si dům v nádherném městečku," pochlubil se herec. Podle zdroje z okolí páru se Amal už tolik nevěnuje své právní praxi, nebere nové případy a chce dokončit jen ty rozdělané. Exotická kráska prý doufá, že otěhotní co nejdříve. Chtěla by, aby se to podařilo ještě tento rok.

 amber heard and johnny depp 36152

Johnny Depp a Amber Heard

V čem je jejich tajemství? Umí se společně smát.

Začátkem roku 2015 se objevily spekulace o konci lásky a rozchodu herce Johnnyho Deppa (51) a filmové krásky Amber Heard (28). Odpověď přišla záhy: hvězdný pár se v půli ledna ruku v ruce ukázal na premiéře nového Deppova filmu Mortdecai, celý večer se věnovali hlavně sami sobě, smáli se, povídali si, Johnny z Amber téměř nespustil oč. Dorazili perfektně sladění nejen partnersky, ale i svými looky. Jejich tajemství tkví v tom, že mnohem mladší Amber je pro excentrického Deppa inspirativním osvěžením. Lidé v jejich okolí se shodují na tom, že díky své přítelkyni se Johnny zase naučil smát a těšit se ze života. 

photo of penelope cruz and javier bardem afcf2

Penelope Cruz a Javier Bardem

V čem je jejich tajemství? Střeží si své soukromí. 

On patří mezi nejlepší ve svém oboru, ona má pověst temperamentní ženy snů. Kdykoli jsou spolu Javier Bardem (45) a Penelope Cruz (40) viděni někde na veřejnosti, podle áskyplných gest, pohledů a doteků je zřejmé, že ty dva jen tak něco nerozdělí. Nicméně není mnoho příležitostí je spolu vidět. Nepatří mezi páry, které by se nechaly spolu fotit nebo natáčet, aby světu sdělily: Koukejte, vše děláme společně a klape nám to. Tajemství této dvojice je v tom, že si vzájemně nemusí nic dokazovat, nemají potřebu před ostatními demonstrovat, že se milují, protože svou láskou jsou si sami jistí.

anne 501e4

Anne Hathaway a Adam Shulman

V čem je jejich tajemství? V manželství.

Anne Hathaway (32) a  Adam Shulman (33) se vzali v roce 2012. A jak Anne nedávno prozradila v jednom televizním interview, byl to podle ní jeden z nejlepších nápadů, který kdy s Adamem měli. Když o svatbě začali mluvit, měla prý zpočátku pochybnosti, aby manželství nebylo pro jejich vztah spíše zátěží než přínosem. Ale dnes naprosto přesvědčivě říká: “”Po svatbě jsem zůstala sama sebou. Jsem to pořád já. A přibyl mi jeden hezký pocit, a to že Adam je jen můj!”