Christina Ricci: pilates cvičím i během natáčení

Tipli byste, že tahle krásná drobná herečka nesnášela své tělo a trpěla vážnou poruchou příjmu potravy? Dnes už má komplexy a s nimi spojené zdravotní problémy za sebou. Přesto je na sebe velmi tvrdá. Když vypráví, jak cvičí a co pro ni znamená hřešit v jídle, tuhne nám úsměv na rtech. Žádná čokoláda, popcorn nebo zmrzlina. Povolí si maximálně sklenku červeného vína. Víc si přečtěte v rozhovoru.

Je pro vás nepříjemné svlékat se při natáčení filmu?
A jak! I když dnes už se nahá cítím mnohem lépe než dřív. Jako mladší jsem to vysloveně nesnášela. Nikdy jsem neměla snědou kůži, která je v Hollywoodu žádaná. Místo toho jsem byla malá, příliš bledá a příliš vážná.

Mohlo to být důvodem k vaší nemoci?
Ano, souviselo to s tím. Myslela jsem si, že jsem kvůli svému vzhledu oproti jiným znevýhodněná. Díkybohu už je to za mnou. Dnes jím ráda a beru se taková, jaká jsem.

Jak jste se pro roli v Miláčkovi dostala do kondice?
Hlavně jsem se přestala vymlouvat. Často jsem na natáčení až čtrnáct hodin, pak ale cvičím při každé pauze. Dělám pilates. Vždy třicet minut, během nichž procvičím všechny svaly.

Jak cvičíte, když netočíte?
Dvakrát týdně běhám 45 minut. Díky tomu mám štíhlé nohy a zadek. Třikrát týdně chodím do fitness centra, kde nejraději dělám pilates. Někdy posiluju s činkami.

Jak vypadá váš jídelníček?
Jím hodně ovoce a zeleniny. Jen velmi málo masa a maximálně 60 gramů sacharidů denně.

Hřešíte někdy v jídle?
Občas si dám sklenku červeného. Nebo čerstvé těstoviny, těm nemůžu odolat.

Zdroj: www.shape.de

Správná odpověď na valentýnskou soutěž ze dne 5.2. je: Eduard Bass


EBC promo