Emma Roberts: Nikdy si nečešu vlasy

Její teta je Julia Roberts, podle magazínu People jedna z nejkrásnějších žen planety. Dalo se tedy čekat, že mladá neteř alespoň něco z ‚krásných‘ genů podědí. A stalo se. Emma Roberts je nejen herečkou se slibně se rozvíjející kariérou, ale i tváří značky Neutrogena. Proto se nedivíme, že jméno americké značky skloňuje ve všech pádech. Ale odpouštíme jí to, ona je totiž opravdu skvělá. 

Jakou kosmetiku nosíte vždycky s sebou?
Jsem dívkou Neutrogeny, takže používám jejich balzám na rty a lesk. Jsou to moje nejoblíbenější produkty, můžu je totiž používat i za chůze.

Máte nekonečně dlouhé řasy. Co je vaší tajemstvím?
Řasenka Neutrogena Healthy Volume. Nanesete ji ve dvou vrstvách, a pořád vypadá přirozeně.

Zeptáme-li se na líčení rtů: máte ho ráda výrazné, nebo přirozené?
Miluju přirozený look. Několikrát jsem zkusila červenou rtěnku, ale nevypadalo to dobře. Vím, že všichni milují růžové barvy, ale já jsem spíš na přirozené rty. Můžete pak přidat na líčení očí. Mám ráda výrazné linky a řasy.

Jak udržuje své vlasy tak zdravé?
Nesnáším česání vlasů. Nikdy je nečešu. Jednou do týdne jim dopřeju hloubkovou regeneraci. Jsou totiž sušší.

Pokud byste se mohla vrátit v čase a dát svému mladšímu já nějakou radu ohledně péče o pleť, co by to bylo?
Čistit a hydratovat. Vidím kolem sebe spoustu třinácti- a čtrnáctiletých dívek, které nosí make-up, ale neodličují se. Přitom je to tak důležité a zabere to jen pět minut. I proto miluju Neutrogenu. Koupíte ji v drogerii, není drahá, takže si ji může dovolit každý, a perfektně s ní umyjete obličej. Když jsem byla mladší, nikdy jsem nepoužívala opalovací krém. Dnes, když jdu ven, vždycky si namažu nos.

Jaký máte oblíbený parfém?
Jsme nadšená vůní Jennifer Aniston. Nikdy jsem si nekupovala parfémy celebrit, ale tahle tak krásně voní. Jako Kalifornie – tak skvěle a vesele, jako den na pláži.

Máte svou ikonu?
Jennifer Aniston. Myslím, že vypadá skvěle, jako opravdová filmová hvězda, ale pořád vypadá přirozeně. Nepůsobí jako bytost z jiného světa. 

Zdroj: www.stylelist.com

EBC promo