Minirozhovor s malou Elle Fanning

Třináctiletá herečka už od prvních krůčků stála před zapnutými kamerami a kráčela ve šlépějích své starší sestry Dakoty Fanning. Posledních několik filmů ale pro Elle znamenalo opravdový průlom a do jejích modrých očí a rošťáckého úsměvu se zamilovala nejen Sophia Coppola, jež ji obsadila jako hlavní hvězdu do snímku Odnikud někam, ale i Cameron Crowe či David Fincher.

A do koho se zamilovala malá Elle? „Šíleně ujíždím na Ryanu Goslingovi. S kamarádkami jsme se koukaly na Bláznivou, ztracenou lásku a byly jsme z něho úplně vedle. Každý se do něj v tomhle filmu musí zamilovat,“ puberťácky vypráví herečka. A dál se rozpovídá o své vlastní kariéře. „Hraní jsem se nikdy neučila. Přichází ke mně přirozeně. Ve svém věku ještě nemůžu čerpat ze zkušeností. Věřím tomu, že se do role dokážu vcítit. Vím, že jsem ještě nikdy neprožila osudovou lásku, ale cítím ji v sobě, a když budu muset, prožiji tu první na plátně.“

Elle se ale hvězdou nestala jen díky svému nepopiratelnému talentu. Sama rozhoduje o tom, co si oblékne na premiéru, a díky odvážným kombinacím se z třináctileté holky stala ikona, jejíž styl touží napodobit i její sestra Dakota. „Pamatuji si, když za mnou poprvé přišla a poprosila mě o módní radu. V tu chvíli jsem byla u vytržení. Moje velká sestřička mě prosí o pomoc?“ směje se Elle. Zároveň ale dodává, že je někdy obtížné oblékat se přiměřeně svému věku. „Rozhodně ale nechci působit starší, než jsem. Raději budu vypadat jako dvouletá než jako dvacetiletá.

zdroj: www.justjared.buzznet.com

EBC promo