REKLAMA

Móda je hra!

REKLAMA

Jak byste popsala svůj vztah k módě?
V módě se vyžívám, improvizuju a moc ráda si hraju. Mám ráda výstřední, ale vkusné kousky.

Potrpíte si na trendy?
Vzhledem k tomu, že v obchodech se většinou prodává kolekce, která je svým způsobem trendy, tak asi ano. Ale na druhou stranu, když se dočtu, že například v létě bude trendy květinový vzor, trendu klidně odolám.

Váš styl byl hodně spojený s pruhovanými tričky, barety a perlami. Proč právě ty určovaly váš styl?
Mám moc ráda francouzskou módu. Má šmrnc, je elegantní a zároveň hravá…

Jako chameleon jste se dokázala převtělit do různých stylů – disko, pánského a hippie. Který z nich vám byl nejbližší?
V disko stylu jsem se cítila asi nejpohodlněji. Ale kdybych šla na party s úmyslem tančit, asi bych přece jen zvolila nižší podpatek a snad i praktičtější materiál šatů.

Co jste říkala pánskému stylu?
Kravat mám víc, takže jsem si libovala. Zatímco hippie styl je přece jen mému srdci poněkud vzdálený. Z toho už jsem vyrostla.

Už? Takže dřív tomu bylo jinak?
V dětství moji módu ovlivňovalo oblečení poděděné po třech starších bratrech, a později mě inspiroval můj tehdy nejoblíbenější film, Vlasy od Miloše Formana. Takže jsem nosila zvony, batikovaná trička, korále. Pak přišla doba, kdy jsem už dobrovolně kopírovala styl svých starších sourozenců a nosila martensky, roztrhaný džíny, v uších zapíchaný špendlíky a na krku potkana. Skejtový období mě taky neminulo a ani oblečení, které se nosilo, když jsem chodila na houseparty, mi nebylo cizí.

Co tvoří základ vašeho šatníku?
Vedle kalhotek a ponožek určitě tílka, ta jsou základem téměř každého mého outfitu, který s bolestí v srdci opouštím, když musím sáhnout po šatičkách s lodičkami. Pak zůstávají jen ty kalhotky…

Která kombinace oblečení se vám nejvíce osvědčila?
Nestalo se mi, že bych opustila domov v oblečení, se kterým bych nebyla naprosto spokojená. To jsem schopná radši hodinu hystericky pobíhat před zrcadlem, rozbordelit po bytě velkou část svého šatníku, přijít pozdě na domluvenou schůzku, jen abych ‚to‘ našla. Takže jakákoli kombinace, kterou jsem kdy zkusila, se mi v mých očích osvědčila.

V jakých obchodech nejraději nakupujete?
Jsem takový šmejdivý typ. Když už mám náladu koupit něco nového, udělám si čas a prolezu snad všechny obchody. Většina mých nejoblíbenějších kousků je ale značky Diesel. Co se týče cenově dostupnějších obchodů, nemůžu si vynachválit Zaru a Mango, mají opravdu šmrnc.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA