REKLAMA

Můj život je hudba

REKLAMA

„Když jsem desku točil, připadal jsem si, jako bych dělal své vůbec první album. Celé dny jsem nebyl venku,pracoval jsem osmnáct hodin denně,“řekl Lenny Kravitz v rozhovoru pro MTV. V těchto dnech by už mělo být hotové video k prvnímu singlu Where Are We Running?, do kterého si Lenny vybral naši divu z titulní strany, herečku Scarlett Johansson. Nejdůležitější zpráva pro vás ovšem je, že Lennyho světové turné bude mít 29. června zastávku i v Praze.

Přijímám, co mi život dává, užívám si to, ale snažím se všechno posunout někam dál. Jsou chvíle, kdy si říkám: proč vlastně já?

Snažím se žít co nejlíp. Nepokouším se nic ani nikoho změnit, jen se pokouším být pozitivní a dělat pozitivní muziku.

Život je risk. Už ani nevím, co to znamená bezpečí. Svět je prostě šílený.

Slovo nenávist nemám ve slovníku. Neexistuje nic, co bych nenáviděl.

Bůh nám dal svobodu. Ptát se, proč Bůh dopustil, aby se staly události 11. září nebo jakákoliv jiná tragédie, je směšné, protože to Bůh neudělal. Udělali jsme si to sami. Máme svobodu volby, máme svobodnou vůli – děláme takové strašné věci a pak se ptáme Boha: Proč jsi to dopustil? S tím ale Bůh nemá nic společného. Dovolí, aby se stalo cokoliv.

Ničíme planetu i sami sebe. Děláme to pořád, i když nám historie ukázala, jak je to špatné. Kdybychom chtěli ještě něco zachránit, vyžadovalo by to velkou kolektivní změnu vědomí.

Musel bych se zbláznit, kdybych měl poslouchat kritiku. Každý má přece právo na svůj názor.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA