REKLAMA

O módě se Sandrou Novákovou

REKLAMA

Jaké šperky se vám líbí?
Mám oblíbený náramek od Swarovského, který jsem dostala darem od přítele. Pak náušnice Pilgrim, dárek od bráchy. Jedná se o jednoduché šperky z křišťálů.

Máte nějaké oblíbené barvy?
Ráda si líčím rty a nehty rudě, u podkolenek se – co se týče barev a vzorů – nebojím zajít až do naprosté infantility, ale v jednotlivých kusech svého šatníku jsem podstatně konzervativnější. Jednobarevné věci jsou trvanlivější, už proto, že se tak rychle neokoukají. Dají se lépe kombinovat. Jinak barvy mám ráda skoro všechny, snad jen oranžová se v mém šatníku nikdy neobjevila. Vyjma vlasů, ty se oranžovou pyšnily asi tři roky.

Jak často nakupujete?
Záleží na stavu mého konta. Když je zoufalý, tak neutrácím, přestože po něčem toužím. Když se daří, dokážu si období módního omezování dosyta vynahradit.

Kolik dokážete utratit?
Myslím, že nejsem zas takový marnotratník jako v očích svojí mámy. Myslím, že nakupovat umím. Slev ani secondhandů se nebojím.

Co nejdražšího jste si koupila a čím vás to uhranulo?
Pokud mě kdy v životě něco drahého uhranulo tak, že jsem to musela mít, udusila jsem pocit, že je to drahé, abych se z toho bez výčitek svědomí mohla jako čerstvý vlastník radovat.

Která celebrita se podle vás umí nejšmrncovněji obléknout?
Aňa Geislerová a Michaela Maurerová.

Obdivujete práci nějakého návrháře?
Jeana Paula Gaultiera.

Máte v šatníku něco, na co si netroufnete?
Podprsenku velikosti 2, protože je mi veliká.

Říká se, že každá žena mění svůj styl oblékání s každým partnerem. Týká se to i vás?
Jako že kdyby v šatníku mého partnera převládaly tepláky, nakoupila bych si taky spoustu tepláků? Ne! Po svém boku musím mít takového muže, u kterého bude moct má osobnost volně dýchat.

V čem se nejvíce líbíte svému partnerovi?
Nalíčená, odlíčená, učesaná, rozcuchaná, na podpat­cích, bez podpatků, v šatech nebo bez nich, po ránu i navečer, s náladou i bez nálady.

Co nejšílenějšího jste si kdy oblékla?
V divokém období mého dospívání a častých návštěv tanečních party jsem obouvala boty značky Buffalo, s deseticenti­metrovou vysokou platformou. Zaplaťpánbu, že už je tohle období za mnou.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA