Taťána Kuchařová a Ondřej Brzobohatý: Sólo pro dva

Kdy jste se o sobě dozvěděli úplně poprvé?
O: Pamatuju si, že se jednou v obýváku rodiče dívali na zprávy a já odešel hrát na piano nebo psát noty, protože mě zprávy nikdy nebavily. Úplnou náhodou jsem tedy zaslechl, že Miss World vyhrála Češka. Tak jsem si ji prohlédl, řekl si, hmm, fajn, pěkná blondýna a šel si dělat své. Mě v té době zajímala opravdu jen hudba, vše ostatní šlo stranou. Nesleduju společenské ani módní časopisy, které Taťánku fotily. Je to trochu zvláštní, protože v době, kdy jsem v rámci společnosti už nějak fungoval, jsme se potkat mohli a možná i měli, ale nikdy se to nestalo. Pořádně jsme se tedy zaregistrovali až tenhle rok.
T: Já Ondřeje znala jen jako českou populární osobnost, od svých sedmnácti jsem tu byla velmi nárazově. Zajímal mě nejdřív opravdu jen jako hudebník, který by mohl vystoupit na nějaké akci mé nadace Krása pomoci. Je to vlastně paradox, že my dva jsme se neznali. Asi jsme si na sebe měli počkat.

Bylo to spontánní setkání, nebo vám ho někdo předem domluvil?
O: Holky z Taťániny nadace mi zavolaly, abych zahrál na jejich charitativním koncertu v Ostravě. Já jsem tenkrát nemohl, měl jsem představení v divadle. Tak zkusily povolat do zbraně Taťánu. Zavolala mi sama, dali jsme si schůzku, já ji pak pozval do divadla a po představení jsme se znovu viděli…

Podívejte se na video z focení v ELLE TV!

Čím jste jeden druhého zatím nejvíc překvapili?
T: Stále se něčím překvapujeme, ale mám pocit, že se známe mnohem déle, než tomu skutečně je.
O: Mám pocit, jako bychom spolu na něco navazovali, že se známe už delší dobu. Zapadli jsme do sebe.

Co vás na tom druhém nejvíc baví?
T: Všechno.
O: Přesně tak. Humorem počínaje, intimními záležitostmi konče.

Jak na váš vztah reagovaly vaše rodiny?
T: Veskrze pozitivně. Musím říct, že pro mě to nebylo nic zásadního, představit Ondřeje doma. (směje se) Naši jsou šťastní, když já jsem šťastná. Seznamování jsem tedy nijak zvlášť neprožívala. Ale samozřejmě se všichni těšili, až ho poznají.
O: Pro mě to taky nebylo nic moc výjimečného a zavazujícího, máma navíc Taťánu znala z divadla. První jejich setkání bez veřejnosti proběhlo dost pragmaticky. Jednou mě totiž cestou z nějakého výletu jen tak napadlo, že bychom se mohli jet k mámě do Říčan naobědvat. Bylo to milé, příjemné, fajn, ani závan nervozity.

Vás dva bulvár zrovna nehoní, čím to? Mediálně atraktivní jste přece dost.
O: On by nás na ničem ani neuhnal, nežijeme tak, abychom dávali závdavky k nějakým kompromitujícím článkům. Většina bulvárních titulků s našimi jmény jsou jen smyšlenou, dokola nastavovanou instantní kaší plnou hloupostí a směšných lží.
T: To, že si o nás občas bulvár něco vymyslí, stejně nezměníme. Nemáme možnost zasahovat do mediální lačnosti po našich osobách i našem vztahu, to zkrátka není v naší moci a nelze to z naší strany nijak ovlivnit. Už léta se tím netrápím, zároveň jsem nikdy nepatřila k těm, co bulváru zavdává příležitosti. Můj svět je naštěstí úplně jiný.

Díváte se už i do budoucnosti společně?
O: Ano, co se týká našeho časového harmonogramu. (směje se) V únoru už máme zase šíleně moc práce.
T: Takže budoucnost je teď aktuálně dovolená po Vánocích. (směje se) Osobně žiju především přítomností.
O: Snažíme se alespoň si navzájem koordinovat programy, abychom věděli, které dny nebo měsíce v roce můžeme mít jen pro sebe. Jinak rádi žijeme tím, co je teď. Jak říká Woody Allen: Pokud chceš rozesmát Boha, prozraď mu své plány do budoucna.

Pro zbytek rozhovoru s zamilovanou dvojicí nalistujte stranu 63 v lednovém vydání ELLE!

EBC promo