V hlavní roli Iva FrühlingováZpěvačka a modelka Iva Frühlingová nosí ve volném čase nejraději džíny a volná trička, přesto jsme si ji vybrali do naší módní story pro roli hvězdy, která si potrpí na luxus. Zatímco si Iva oblékala pravé kožichy a šaty z drahých látek, prozradila nám i něco o své nové desce Strip Twist.

Jak byste novinku Strip Twist charakterizovala?

Spolupracovala jsem na ní se stejnými lidmi jako na debutu Litvínov a vrátila se k původnímu zvuku, takže deska bude popovější, veselejší a lidem možná přístupnější, než byla druhá Baby Doll.

Strip Twist jste natáčela v létě ve Francii. Proč?
Francouzi mají jiný pohled na hudbu než lidi u nás. Záleží na tom, co je vám blíž. Mně se líbí obojí. Litvínov vznikl v Paříži, Baby Doll v Čechách, tak jsem si řekla, proč nenatočit třetí desku zase ve Francii.

Budete mít na nové desce i nějaký duet?
Splnila jsem si svůj dávný sen a nazpívala jednu písničku s Pierrem Richardem!

Duetem s vaším přítelem, členem kapely UDG Pavlem Vrzákem, posluchače nepřekvapíte?
Ne, i když kdyby se člověk hodně pozorně zaposlouchal, jeho hlas na desce uslyší. Je na ní celkem jedenáct písniček – devět ve francouzštině, dvě v češtině. K těm českým mi Francouzi samozřejmě vokály nazpívat nedokázali, proto mi s nimi pomohl přítel, když za mnou do Paříže přijel.

Nechystáte se do Francie vrátit natrvalo?
Ve Francii se o mě začali zase zajímat, takže se tam budu muset vrátit – udělat desce promo a tak. V Paříži mám přátele, proto tam vlastně lítám pořád, ale není to tak, že bych se tam zase odstěhovala. Dnes se mi nikam pryč nechce…
Marie Holobrádková
UKÁZKU Z NOVÉ DESKY STRIP TWIST MŮŽETE SLYŠET VE VIDEU Z FOCENÍ MÓDNÍ STORY.